Самоуправление

Главная » Про университет » Самоуправление

В Національному університеті цивільного захисту України та його структурних підрозділах діє студентське самоврядування, яке об’єднує всіх студентів (курсантів) університету та є невід’ємною частиною громадського самоврядування університету. Студентське самоврядування - це право і можливість студентів (курсантів) вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів (курсантів), а також брати участь в управлінні університетом.

Самоуправление | Национальный университет гражданской защиты Украины (НУГЗУ, УГЗУ, АГЗУ, АПБУ, ХИПБ, ХПТУ) | ГСЧС Украины

В НУЦЗУ відбулася VІІІ конференція студентського самоврядування

27 вересня у клубі відбулася VІІІ конференція студентського самоврядування Національного університету цивільного захисту України. У заході взяли участь 200 делегатів з усіх структурних підрозділів університету.

Вихованці НУЦЗУ стали переможцями міського студентського конкурсу «Харьков – город молодежных инициатив»

15 червня у великій залі Харківської міської ради відбулося нагородження переможців та призерів міського студентського проекту «Харьков – город молодежных инициатив». Захід організовано за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса.