Самоуправление

Главная » Про университет » Самоуправление

В Національному університеті цивільного захисту України та його структурних підрозділах діє студентське самоврядування, яке об’єднує всіх студентів (курсантів) університету та є невід’ємною частиною громадського самоврядування університету. Студентське самоврядування - це право і можливість студентів (курсантів) вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів (курсантів), а також брати участь в управлінні університетом.

Самоуправление | Национальный университет гражданской защиты Украины (НУГЗУ, УГЗУ, АГЗУ, АПБУ, ХИПБ, ХПТУ) | ГСЧС Украины

Студентська рада Університету інформує

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, громадська організація Let’s do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It! World під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко, за підтримки громадських організацій проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Зробимо Україну чистою разом!», яка відбудеться 29 квітня 2017 року з 10:00 по всій території України...

Курсанти і студенти НУЦЗУ поділились своєю кров'ю із учасниками АТО. Акція — в ефірі регіональних ЗМІ (Харківської обласної ТРК "ОТБ", АТН, Сімон)