Склад Студентської ради НУЦЗ України

Главная » Про университет » Самоуправление » Склад Студентської ради НУЦЗ України

СКЛАД CТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ НУЦЗ УКРАЇНИ

Бурменко Анастасія Сергіївна

Голова студентської ради університету. Курсант 3-го курсу факультету №4, тел. 093-22-44-696.

Попович Василь Вікторович

Заступник голови студентської ради університету. Голова сектору із сприяння забезпечення якості навчання та службової дисципліни. Курсант 2-го курсу факультету №1, тел. 098-37-76-911.

Куліш Владислав Миколайович

Заступник голови студентської ради університету. Голова сектору інформаційно-редакційної роботи. Курсант 4-го курсу факультету №5, тел. 099-15-13-468.

Красильнікова Інна Ігорівна

Секретар студентської ради університету. Студентка 2-го курсу факультету №3, тел. 068-69-69-430