Склад Студентської ради НУЦЗ України

Главная » Про университет » Самоуправление » Склад Студентської ради НУЦЗ України

СКЛАД CТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ НУЦЗ УКРАЇНИ

Куліш Владислав Миколайович

Голова студентської ради університету. Курсант 3-го курсу факультету №5, тел. 099-15-13-468.

Сенченко Валерія Ігорівна

Заступник голови студентської ради університету. Голова студентської ради факультету №1. Голова сектору із сприяння забезпечення якості навчання та службової дисципліни. Курсант 4-го курсу, тел. 095-18-64-432.

Орлова Анастасія Сергіївна

Заступник голови студентської ради університету. Голова сектору інформаційно-редакційної роботи. Курсант 2-го курсу факультету №4, тел. 093-224-46-96.

Росколотько Анастасія Володимирівна

Секретар студентської ради університету. Студентка 2-го курсу факультету №5, тел. 099-683-84-27