Новости

Главная » Новости » В НУЦЗУ відбулося виїзне практичне заняття на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
13 сентября 2017, 16:53

12 вересня 2017 року науково-педагогічні працівники кафедри організації та технічного забезпечення аварійно рятувальних робіт у межах дисципліни "Аварійно-рятувальна, інженерна та протипожежна техника" провели виїзне практичне заняття для курсантів та студентів 3-го курсу Національного університету цивільного захисту Укарїни, що навчаються за спеціальністю "Цивільний захист". Захід відбувся на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області. Третьокурсники ознайомились із аварійно-рятувальною технікою спецзагону, а також поспілкувались із практичними працівниками підрозідлу.

Прес-служба НУЦЗУ

Возможно, ваш комментарий будет первым?