Главная » Новости » В НУЦЗУ побачила світ нова монографія
14 сентября 2017, 16:47

В НУЦЗУ побачила світ нова монографія

Вийшла друком одноосібна монографія «Державна політика розвитку реального сектору економіки України: формування та реалізація антикризової стратегії», підготовлена на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України та виконана за темою докторської дисертації. Її автором є науковий співробітник ННВЦ Ганна Ортіна.
Ця монографія містить теоретичні положення й практичні рекомендації, які можуть бути використані для вдосконалення державної політики з метою забезпечення розвитку реального сектору економіки України. Вони передбачають упровадження моделі антикризової стратегії, що враховує національні пріоритети і локомотиви зростання, створення конкурентного середовища, передбачає посилення ролі державних і недержавних інститутів у цій сфері.

Навчально-науково-виробничий центр

Возможно, ваш комментарий будет первым?