Новости

28 декабря 2017, 11:07

Профорієнтаційна робота кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки разом з Первомайським міськрайонним відділом Головного управління ДСНС України у Миколаївській області

20-21 грудня старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Цимбал Б.М. разом з головним інспектором Первомайського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Баланда В.В. провели профорієнтаційну роботу у школах та медичному коледжі м. Первомайськ Миколаївської області.

Під час профорієнтаційної роботи випускники шкіл та коледжу були ознайомлені зі всіма спеціальностями та спеціалізаціями НУЦЗУ, правилами вступу та навчання в університеті, переліком предметів ЗНО. Майбутні абітурієнти дуже цікавились фінансовим забезпеченням у ДСНС України, наявністю гуртожитків, художньої самодіяльності, особливостями вступу для майбутніх курсантів та студентів.

Висловлюємо подяку представникам ДСНС України у Миколаївській області та керівникам шкіл та медичного коледжу м. Первомайськ, Миколаївської області за організацію та можливість проведення профорієнтаційної роботи, а випускників чекаємо на навчання.

Возможно, ваш комментарий будет первым?