Главная » Новости » Обучение охране труда на современном производстве
2 марта 2018, 15:41

Обучение охране труда на современном производстве

28 лютого одна з навчальних груп 3 курсу спеціалізації «Охорона праці» під керівництвом завідувача кафедри ОПТЕБ Сергія Артемʼєв провела виїзне практичне заняття на території одного з потужних підприємств харчової промисловості Слобожанщини – ЛВЗ «Прайм». Заняття розпочалося у класі з летючки та усного опитування, яке тривало близько 40 хвилин. Після чого група автобусом від університету вирушила до смт Малинівка. Під час проведення заняття студенти отримали можливість побачити технологію водопідготовки продукції заводу, побачили піщаний фільтр (пісковловлювач), вугільний фільтр, установку зворотного осмосу, установку УФ очищення води, відстійники. Побували у цехах підприємства, побачили реально роботу автоматичної лінії пакування продукції, відвідали спиртосховища підприємства, сховища настоянок, побачили роботу лабораторії оцінки якості води, якості скла та перевірки міцності горілки, побували на складі готової продукції та побачили імпортний варіант алкогольних напоїв. Студенти відвідали музей підприємства та дегустаційний зал (без дегустації), побачили різні варіанти пляшок (у вигляді автомобіля, автомату, черепу та ін.). Слід зазначити, що у занятті приймав участь інженер з охорони праці підприємства Лобов Сергій Анатолійович та надав певний матеріал щодо порядку проведення атестації робочих місць на підприємстві.

Факультет техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

Возможно, ваш комментарий будет первым?