Новости

Главная » Новости » Випускники кафедри військової підготовки НУЦЗУ отримали первинне військове звання молодший лейтенант запасу
2 января 2019, 09:52

У липні 2018 року, після проведення навчального збору, на кафедрі військової підготовки Національного університету цивільного захисту України уперше було здійснено випуск слухачів набору 2016 року. Наприкінці навчального збору майбутні офіцери урочисто склали військову присягу на вірність українському народові. Після цього останього етапу у підготовці офіцерів запасу відбувся Наказ Міністра оборони України (по особовому складу) №844 від 22 грудня 2018 року, згідно якого випускникам кафедри було присвоєно первинне військове звання молодший лейтенант запасу. Вітаємо перших випускників кафедри військової підготовки та бажаємо кожному випускнику знайти справу свого життя та не забувати свою військову альма-матер.

Возможно, ваш комментарий будет первым?