Новости

Главная » Новости » Шанований ветеран пожежної охорони та НУЦЗУ Іван Черкашин відвідав рідну альма-матер
10 января 2019, 14:48

10 січня Національний університет цивільного захисту України відвідав шанований гість — ветеран пожежної охорони та університету, випускник Харківського пожежно-технічного училища 1950 року Іван Михайлович Черкашин. Понад 43 роки свого життя присвятив полковник у відставці Іван Черкашин улюбленій справі — підготовці висококваліфікованих кадрів для пожежної охорони. Після закінчення ХПТУ розпочав свою службову діяльність курсовим офіцером. Протягом 1955-1965 років обіймав посади викладача циклів навчального закладу. З березня 1965 року — начальник циклу військових дисциплін і фізпідготовки, помічник начальника училища зі стройової частини. У липні 1977 року виконує обов'язки заступника начальника Харківського пожежно-технічного училища МВС СРСР ім. Петровського, а з 1 грудня 1978 року обіймав посаду заступника начальника училища зі стройової частини. У січні 1991 року Іван Михайлович йде на заслужений відпочинок. За вагомий внесок у становлення та розвиток навчального закладу він був заохочений медалями “За безупречную службу” І, ІІ, ІІІ ступенів, “Ветеран праці” та іншими.
Сьогодні шановний ветеран переймається проблемами і пишається досягненнями закладу вищої освіти ДСНС України. Іван Михайлович зустрівся із ректором НУЦЗУ генерал-лейтенантом служби цивільного захисту Володимиром Садковим. Він ознайомився із матеріально-технічною базою університету, відвідав щойно відкриті навчальні аудиторії та науково-дослідні лабораторії. 7 січня цього року Івану Михайловичу Черкашину виповнилося 89 років. Тож, побажаємо йому міцного здоров'я, благополуччя та добробуту!

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Сергія Мішеніна

Возможно, ваш комментарий будет первым?