Новости

Главная » Новости » У НУЦЗУ для курсантів факультету пожежної безпеки було проведено виїзне заняття на базі ДПРЧ-6
12 февраля 2019, 11:42

12 лютого науково-педагогічні працівники кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Національного університету цивільного захисту України провели виїзне заняття для здобувачів вищої освіти факультету пожежної безпеки. Під керівництвом викладача кафедри Коссе А.Г. та ад'юнктів Мележика Р.С. і Михайловської Ю.В. курсанти стали учасниками практичного заходу з дисципліни «Державний нагляд у сфері пожежної безпеки» за темою «Організація пожежно-профілактичної роботи в місті та в населених пунктах», що відбулося на базі ДПРЧ-6 у Холодногірському районі ГУ ДСНС України у Харківській області.
Під час заняття курсанти закріпили теоретичні знання щодо основних функціональних напрямів діяльності Державного нагляду у сфері техногенної пожежної безпеки, а також особливостей здійснення пожежно-профілактичної роботи в місті та районах. До проведення заняття були також залучені головний інспектор Холодногірського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Пряхін А.Є. та провідний фахівець Майборода Р.І., які довели інформацію про практичне здійснення пожежно-профілактичної роботи в місцевих органах державного нагляду.
Заняття було цікавим, ефективним та результативним.

Рада самоврядування факультету пожежної безпеки

Возможно, ваш комментарий будет первым?