Новости

Главная » Новости » Команда КВК «Люди в погонах» Національного університету цивільного захисту України стала переможцем «Кубку кохання» Харківської відкритої міської молодіжної ліги
13 февраля 2019, 10:59

12 лютого команда КВК Національного університету цивільного захисту України «Люди в погонах» взяла участь у грі на Кубок кохання Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК, яка відбулася у Палаці студентів Харківського національного технічного університету «ХПІ».
За Кубок кохання в запеклу боротьбу вступили 13 команд, а саме: «60 калибр» (Слобідський район школа №60), «Испанский стыд» (Національний технічний університет «ХПІ»), «CD-RW» (Основ’янський район школа №53), «Отопительный сезон» (Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва), «Велосипед» (Харківський національний університет міського господарства ім. А. Бекетова), «Рациональный Гарри» (Національний технічний університет «ХПІ»), «Подруги твоего парня» (Харківська державна академія культури), «Моя улюблена команда» (Українська інженерно-педагогічна академія) та «День взяття Бастилії» (Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди), «Люди в погонах» (Національний університет цивільного захисту України), «Обережно - харків'яни» (Харківський національний медичний університет); «Автопаті» (Харківський національний автомобільно-дорожній університет); «Вассаби» і «Вегас».
Командам потрібно було підготувати лише 1 конкурс «Візитну картку», де команда КВК «Люди в погонах» НУЦЗУ вкотре всім довела, що актуальність, нестандартний підхід, смішний матеріал - і все це через призму Служби порятунку - дає результат гарного виступу. Тож, команда НУЦЗУ виборола Кубок кохання, отримавши призовий фонд у розмірі однієї тисячі гривень.

«Без сумніву, вихованці університету стали найкращими в даному етапі гри. Гучні оплески глядачів й високі оцінки журі – найвища нагорода команді за проявлену оперативність, імпровізацію й гарне почуття гумору», - підкреслив начальник клубу НУЦЗ України Антон Мирошниченко
Побажаємо успіхів команді КВК університету «Люди в погонах»!

Прес-служба НУЦЗУ, фото – Антона Мирошниченка

Возможно, ваш комментарий будет первым?