Новости - Страница 2

Главная » Новости » Страница 2
22 сентября 2017, 12:44

Відкриття меморіальної дошки генерал-лейтенанту міліції Віталію Миколайовичу Музиці – в ефірі Харківської державної ТРК «ОТБ». Пропонуємо відеорепортаж події.

22 сентября 2017, 11:55

Співробітники НУЦЗУ запатентували чергову наукову розробку

28 серпня 2017 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстрована чергова наукова розробка, заявником і власником якої є Національний університет цивільного захисту України.

22 сентября 2017, 10:38

Спортсмени НУЦЗУ готуються до проведення змагань з пожежно-прикладного спорту на Кубок пам’яті випускника Харківського пожежно-технічного училища Федора Лемка

Спортсмени НУЦЗУ готуються до проведення змагань з пожежно-прикладного спорту на Кубок пам’яті випускника Харківського пожежно-технічного училища  Федора Лемка
Відповідний Наказ за № 172 від 20.09.2017 підписав ректор університету Володимир Садковий. Змагання з пожежно-прикладного спорту серед факультетів цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил, пожежної безпеки пройдуть на навчально-спортивному комплексі університету (вул. Алчевських, 52/54) 4-5 жовтня. Початок о 15.00
22 сентября 2017, 10:11

Майбутні рятувальники НУЦЗУ опікуються безпекою молодших школярів Харківщини

Пропагуючи професію рятувальника та пожежно-рятувальну справу в Національному університеті цивільного захисту України, з метою зменшення хибних викликів від дітлахів, у вищому навчальному закладі Державної служби України з надзвичайних ситуацій організовано тісну взаємодію з навчальними закладами.

22 сентября 2017, 09:59

Науково-педагогічні працівники кафедри НУЦЗУ розпочали серію практичних занять на стадіоні ФК «Металліст»

Науково-педагогічні працівники кафедри НУЦЗУ розпочали серію практичних занять  на стадіоні ФК «Металліст»

19, 21 та 22 вересня 2017 року курсанти 2-го курсу факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України у межах вивчення навчальної дисципліни «Культура безпеки» стали учасниками комплексного заняття на базі стадіону ФК «Металіст».

21 сентября 2017, 10:01

В НУЦЗУ підбили підсумки спартакіади 2016-2017 та урочисто відкрили спартакіаду 2017-2018

20 вересня на навчально-спортивному комплексі Національного університету цивільного захисту України підбили підсумки спартакіади 2016-2017 та урочисто відкрили спартакіаду 2017-2018. Право підняти Державний Прапор України було віддано команді-переможцю спартакіади 2016-2017 навчального року — спортсменам факультету цивільного захисту, курсантам 4-го курсу Миколі Євсовичу, Максиму Козаку та Роману Мелещенку.

20 сентября 2017, 14:24

«Украинские спасатели» - в 1/4 финала Третьего чемпионата Украины по юмору «Слобожанская Лига Смеха – 2017»

18 сентября 2017 года команда  КВН Национального университета гражданской защиты Украины  «Украинские спасатели» вместе со своим тренером известным Харьковским шоуменом, телеведущим Романом Набоковым  участвовала в 1/4 финала Третьего чемпионата Украины по юмору «Слобожанская Лига Смеха – 2017» , которая проходила в большом зале ХНАТОБа.

20 сентября 2017, 12:10

На фасаді Національного університету цивільного захисту України відбувся мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки генерал-лейтенанту міліції Музиці Віталію Миколайовичу

20 вересня на фасаді Національного університету цивільного захисту України відбувся мітинг, де було відкрито меморіальну дошку випускникові Харківського пожежно-технічного училища 1969 року генерал-лейтенанту міліції Музиці Віталію Миколайовичу

страница 2