Новости - Страница 2

Главная » Новости » Страница 2
12 октября 2018, 09:35

В НУЦЗУ підбили підсумки спартакіади 2017-2018 та урочисто відкрили спартакіаду 2018-2019

11 жовтня на навчально-спортивному комплексі Національного університету цивільного захисту України підбили підсумки спартакіади 2017-2018 та урочисто відкрили спартакіаду 2018-2019. Право підняти Державний Прапор України було віддано команді-переможцю спартакіади 2017-2018 навчального року — спортсменам факультету цивільного захисту, курсантам Артему Чайкі, Михайлу Савку та Дмитру Поліщуку.

12 октября 2018, 09:25

В НУЦЗ України відбулося чергове засідання атестаційної комісії

11 жовтня у конференц-залі Національного університету цивільного захисту України відбулося чергове засідання атестаційної комісії.

12 октября 2018, 09:13

Виїзне заняття на базі Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України

12 октября 2018, 09:12

Виїзне практичне заняття на автомобільному комплексі

11 октября 2018, 16:29

10 жовтня 2018 року. Другий день роботи XVII Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту/Пож-Тех 2018» та 20-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції. Науковці НУЦЗ України взяли активну участь у роботі секційних засідань. Цікавими та змістовними були доповіді д.т.н. с.н.с. Стрільця В.М., к.т.н. с.н.с. Шевченка Р.І. к.т.н. с.н.с. Левтєрова О.А., к.т.н. Ковальова О.О., к. н. мист. Сошинського О.І., ад’юнкта Белюченка Д.Ю.
11 октября 2018, 16:15

Золото на Юнацьких Олімпійських іграх здобув курсант ЧІПБ НУЦЗ України Іван Тищенко

10 жовтня курсант 1-го курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України Іван Тищенко додав другу медаль найвищого ґатунку в скарбничку збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх – 2018.

11 октября 2018, 16:07

Представник НУЦЗ України взяла участь у міжнародній практичній конференції, що відбулася у Вільнюсі

11 жовтня 2018 року завідувач кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого ценру, доктор наук з державного управління, старший науковий співробітник Національного університету цивільного захисту України Вікторія  Шведун взяла участь у міжнародній практичній конференції

11 октября 2018, 15:19

В Gender Museum відбулось урочисте відкриття виставки «Невидимий батальйон»

09 жовтня в музеї Gender Museum до Дня захисника Вітчизни відбулось урочисте відкриття виставки «Невидимий батальйон».  Студентки соціально-психологічного факультету НУЦЗ України та викладачка кафедри психології діяльності в особливих умовах Гура Світлана відвідали експозицію.

страница 2