Новости - Страница 3

Главная » Новости » Страница 3
22 ноября 2017, 11:06

Профорієнтаційна робота кафедри НУЦЗУ у школах Харкова

21 листопада старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Цимбал Б.М. відвідав учнів 11-го класу Харківської загальноосвітньої школи №41.

21 ноября 2017, 16:21

Зустріч 2-го курсу факультету цивільного захисту НУЦЗУ з випускником університету

На 2-му курсі факультету ціивільного захисту відбулась зустріч із випускником університету.

21 ноября 2017, 16:21

Революція гідності, охрещена кров'ю.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

21 ноября 2017, 16:17

До ювілею Реформації

20 листопада на історичному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна проведено Міжнародну наукову конференцію «Спадок Реформації: до 500-річчя 95 тез Мартіна Лютера та пам’яті Ю.О. Голубкіна (1941–2010)».

21 ноября 2017, 16:16

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття з загальної екології в Музеї природи

20 листопада 2017 року майбутні екологи 2-го курсу в рамках дисципліни «Загальна екологія» разом з викладачем стали учасниками екскурсії до Музею природи Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна на тему «Різноманіття тваринного світу». Слухачі були вражені багатством колекції музею. Велика увага була приділена питанням взаємодії живих організмів між собою і середовищем їх існування, питанням адаптації, користі і небезпеки, яку вони представляють для людини.

21 ноября 2017, 16:10

Кураторська робота кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ

18 листопада 2017 року викладач кафедри психології діяльності в особливих умовах Гура С.О. провела виховний захід в рамках кураторської діяльності зі студентами та курсантами старших курсів соціально-психологічного факультету нашого університету. Викладач і курсанти та студенти навчальних груп П-14-341, П-14 -342, МЕКП -17-351, МП-16-362 відвідали театр «Мадригал», який презентував відомий та улюблений харків’янам театралізований мюзикл «Дон Жуан», де одержали приємні яскраві емоції та враження від побаченого та почутого.
21 ноября 2017, 15:24

У фінал Всеукраїнського конкурсу «Український визвольний рух 1920-х – 1950-х років» вийшов курсант 4 курсу факультету пожежної безпеки НУЦЗУ Микола Кравченко

У фінал Всеукраїнського конкурсу «Український визвольний рух 1920-х – 1950-х років» вийшов курсант 4 курсу факультету пожежної безпеки НУЦЗУ  Микола Кравченко
Всеукраїнський конкурс «Український визвольний рух 1920-х – 1950-х років» проходив на базі історичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка 18-19 листопада. Організатори заходу дали високу оцінку науковій роботі курсанта-рятувальника НУЦЗУ «Націоналістичний рух опору на окупованій Румунією території України під час другої світової війни». Науковий керівник – доцент кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін Людмила Гонтаренко.
20 ноября 2017, 15:25

У Харкові буде створений Єдиний міський ситуаційний центр на кшталт американської служби «911». Центр об'єднає всі оперативні служби для реагування на події та масові лиха. 20 листопада 15.00

У Харкові буде створений  Єдиний міський ситуаційний центр на кшталт американської  служби «911».  Центр об'єднає всі оперативні служби для реагування на події та масові лиха. 20 листопада 15.00
20 листопада Харківський міський голова Геннадій Кернес оголосив про початок створення Єдиного ситуаційного центру для реагування на масові катастрофи в місті. Про це йшла мова на робочій зустрічі «Харків - безпека і правопорядок» за участю керівників силових та оперативних служб регіону, профільних вишів, а також мера Нью-Йорка (1994-2001) Рудольфа Джуліані з експертами з компанії «Guliani Security & Safety».
страница 3