Новости - Страница 3

Главная » Новости » Страница 3
21 мая 2018, 11:30

Сцени Буковини покорятиме творча молодь НУЦЗУ – учасники вокального колективу «Аніма» та оркестру університету

Сцени Буковини покорятиме творча молодь НУЦЗУ – учасники вокального колективу  «Аніма» та оркестру університету
23-25 травня 2018 року на базі Управління ДСНС України у Чернівецькій області  відбудеться VIII Фестиваль героїко - патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів та пенсіонерів служби цивільного захисту. Вже традиційно восьмий рік поспіль у арт-заході візьме участь вокальний колектив НУЦЗУ «Аніма».
21 мая 2018, 11:23

До джерел знання: кафедра соціальних і гуманітарних дисциплін провела «круглий стіл», присвячений розвитку університетів у європейському соціокультурному просторі

До джерел знання: кафедра соціальних і гуманітарних дисциплін провела «круглий стіл», присвячений розвитку університетів  у європейському соціокультурному просторі

16 травня на кафедрі соціальних і гуманітарних дисциплін було проведено «круглий стіл» за темою «Університет як європейський соціокультурний проект». У його роботі взяли участь як представники НУЦЗУ, так і гості з інших навчальних закладів.

21 мая 2018, 10:37

Танцювальний колектив НУЦЗУ «Флейм» візьме участь у Всеукраїнському фестивальі-конкурсі «Kirillovka-fest»

Танцювальний колектив НУЦЗУ «Флейм» візьме участь у Всеукраїнському  фестивальі-конкурсі «Kirillovka-fest»
25-29 травня 2018 року в смт. Кирилівка Якимівського  району Запорізької області  триватиме фестиваль-конкурс «KIRILLOVKA - FEST». Свої таланти покажуть солісти та творчі колективи з усіх куточків України. Фестиваль проводиться шорічно з метою розвитку фестивального руху в курортній Кирилівці, налагодження творчих відносин між творчими колективами з різних куточків України.
21 мая 2018, 10:15

Вихідні навчального полігону НУЦЗУ

Вихідні на навчальному полігоні Національного університету цивільного захисту України видались цікавими та насиченими.

21 мая 2018, 09:59

Захисти дипломних робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання за освітнім ступенем «бакалавр» на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ

17-18 травня 2018 року на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ відбулися захисти дипломних робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання за освітнім ступенем «бакалавр».

20 мая 2018, 19:58

Представники керівництва НУЦЗУ взяли участь у заходах з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

20 травня у Харкові на Українсько-польському Меморіалі жертвам тоталітаризму у Лісопарку відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій.

18 мая 2018, 16:41

Практика студентів екологів. День третій.

День третій. Екологи 2-го курсу під керівництвом завідувача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Сергій Артемʼєва відвідали Національний природний парк «Гомільшанські ліси».

18 мая 2018, 16:38

Вітання ректора НУЦЗУ Володимира Садкового з Днем науки

Шановні наукові, науково-педагогічні працівники, курсанти, студенти та ад’юнкти!
Щиро вітаю з Днем науки!

страница 3