Новости - Страница 3

Главная » Новости » Страница 3
12 ноября 2018, 11:17

Курсанти НУЦЗУ готуються до проведення змагань з пожежно-прикладного спорту на Кубок пам’яті випускника ХПТУ Федора Лемка

Курсанти  НУЦЗУ готуються до проведення змагань з пожежно-прикладного спорту на Кубок пам’яті випускника ХПТУ Федора Лемка
Змагання пройдуть  23 листопада 2018 року на навчально-спортивному комплексі університету (вул. Алчевських, 52/54)  серед факультетів цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил, пожежної безпеки  Початок о 15 годині.  Організація та керівництво змаганнями покладається на кафедру пожежної та рятувальної підготовки
12 ноября 2018, 08:35

В рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН НУЦЗ України отримав комплекти ІТ-обладнання

09 листопада в інституті Державного управління у сфері цивільного захисту в рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН “Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту” відбулася передача п'яти комплектів ІТ-обладнання для навчальних аудиторій підготовки фахівців за напрямком РХБЯ-захисту, а також системи візуального сканування небезпечних хімічних газів у повітрі.

9 ноября 2018, 09:54

Вперше за всі попередні роки патентної діяльності Національного університету цивільного захисту України, за неповний рік кількість отриманих свідоцтв про інтелектуальну власність перевищило півсотні!

Відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України станом на 01.11.2018 року зареєстровано 50 наукових розробок, заявником і власником яких є Національний університет цивільного захисту України.
9 ноября 2018, 09:53

Практичне заняття на Харківському молочному комбінаті

Працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту НУЦЗУ провели практичне заняття на об’єкті підвищеної небезпеки.

9 ноября 2018, 09:48

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття до кабінету-музею ім. М.С.Бокаріуса

8 листопада 2018 року в рамках вивчення дисципліни «Екологічна безпека» під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Бригади О.В. відбулось виїзне заняття здобувачів вищої освіти груп МОП-18-511 до кабінету-музею ім. М.С.Бокаріуса, що розташований у приміщенні Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз (ХНДІСЕ).

9 ноября 2018, 09:41

Співпраця факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ з федерацією «Обміни Франція – Україна».

7 листопада 2018 року відбулася робоча зустріч декана факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Олександра Мєтєльова та завідувача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки  Сергія Артемʼєва з представниками федерації «Обміни Франція – Україна». Координатором зустрічі виступив старший викладач кафедри Цимбал Б.М..

9 ноября 2018, 09:38

Виїзне заняття майбутніх екологів НУЦЗ України на базі лабораторії КП «Харківводоканал»

7 листопада в рамках вивчення дисципліни «Гідрологія» здобувачі вищої освіти групи - майбутні екологи Національного університету ицвільного захисту України під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Бригади О.В. відвідали лабораторію санітарно-епідеміологічного контролю якості води КП «Харківводоканал».

6 ноября 2018, 10:24

Команда КВК «Люди в погонах» Національного університету цивільного захисту України блискавично грала в 1/8 сезону Харківської відкритої міської молодіжної ліги

5 листопада у Палаці студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»   відбулась гра 1/8 сезону молодіжної ліги КВК, де першість розігрювали 13 команд. Веселі та кмітливі  рятувальники  НУЦЗ України з команди  «Люди в погонах» упродовж всього свого виступу зривали шквал оплесків глядачів, а члени журі дали високу оцінку гумору вихованців університету. Наступна гра – 1/4 – 30 листопада.
страница 3