Новости - Страница 5

Главная » Новости » Страница 5
16 ноября 2017, 11:12

Профорієнтаційна робота факультету цивільного захисту НУЦЗУ

16 листопада в Харківській загальноосвітній школі № 138 викладач кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Юлія Харламова провела профорієнтаційну роботу з учнями 9-11-их класів.

15 ноября 2017, 15:51

Профорієнтаційна робота кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін НУЦЗУ триває

13 листопада доцент кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін Михайло Харламов відвідав Харківську загальноосвітню школу I-III ступенів № 57 Харківської міської ради Харківської області.

15 ноября 2017, 15:49

Профорієнтаційна робота факультету пожежної безпеки НУЦЗУ

Кафедра пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій проводить профорієнтаційну роботу.
14 листопада 2017 року старший викладач кафедри Роянов О.М. провів зустріч з учнями 11-х класів ЗОШ №18 Холодногірського району м. Харкова.
15 ноября 2017, 15:45

Спортсмени НУЦЗУ взяли участь у спартакіаді ХОО ФСТ "Динамо"

15 листопада 2017 року на базі ХОО ФСТ "Динамо" України відбулися змагання з настільного тенісу

15 ноября 2017, 15:39

В НУЦЗУ відбувся випуск слухачів групи підвищення кваліфікації курсу післядипломної освіти

15 листопада на факультеті цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України закінчився термін навчання слухачів  групи підвищення кваліфікації курсу післядипломної освіти.

15 ноября 2017, 11:26

Курсанти НУЗЦУ - учасники наукового стендап-шоу «Sciene Slam»

З нагоди Всесвітнього дня науки та в рамках проведення низки заходів «Science Week» о 14:00 13 листопада 2017 року в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулося наукове стендап-шоу «Sciene Slam».

15 ноября 2017, 11:23

Співробітники Національного університету цивільного захисту України запатентували чергову наукову розробку

25 вересня 2017 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстрована чергова наукова розробка, заявником і власником якої є Національний університет цивільного захисту України.
14 ноября 2017, 16:00

Виїзне лабораторне заняття для майбутніх хіміків НУЦЗУ

13 листопада 2017 р. старший викладач кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України Христич Олена Валеріївна в межах вивчення  дисципліни «Загальна хімічна технологія» провела лабораторний практикум із курсантами та студентами 3-го курсу університету.
страница 5