Новости - Страница 6

Главная » Новости » Страница 6
9 февраля 2018, 13:38

Профорієнтаційна робота кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін НУЦЗУ у Золочівському районі Харківської області.

Триває профорієнтаційна робота кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін. Доцент кафедри Михайло Харламов і курсант 3-го курсу соціально-психологічного факультету Ксенія Вірченко відвідали цими днями Малорогозянський навчально-виховний комплекс (Золочівський район). Керівництво школи на чолі з директором Людмилою Михайлівною Задерею запросило представників Університету провести інформаційну та профорієнтаційну роботу з учнями середніх та старших класів.

9 февраля 2018, 13:36

Наукова молодь НУЦЗУ

Члени наукового товариства кафедри автоматичних ситсем безпеки та інформаційних технологій НУЦЗУ проводять дослідження.

9 февраля 2018, 13:33

Слухачі магістратури НУЦЗУ склали комплексний державний екзамен

8–9 лютого 2018 року пройшов комплексний державний екзамен з публічного управління та адміністрування за освітнім ступенем «магістр» у слухачів денної форми навчання в Національному університеті цивільного захисту України.

8 февраля 2018, 14:09

Дві години сміхотерапії у межах кураторських годин

Старшокурсники факультету техногенно-екологічної безпеки - майбутні фахівці з охорони праці - у межах кураторської години відвідали Харківський академічний російський драматичний театр  ім. О.С. Пушкіна

8 февраля 2018, 14:05

У Національному університеті цивільного захисту України обговорили питання щодо запобігання надзвичайним ситуаціям і їх ліквідації

07 лютого в Національному університеті цивільного захисту України відбувся науково-практичний семінар «Запобігання надзвичайним ситуаціям і їх ліквідація». У роботі наукового форуму взяли участь представники понад 12 провідних навчальних і науково-дослідних закладів та установ України, а також представники практичних підрозділів Територіальних органів управління ДСНС України в областях та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС. Організатором заходу є факультет цивільного захисту.

8 февраля 2018, 12:21

У НУЦЗУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова»

5 лютого на кафедрі мовної підготовки НУЦЗУ було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова», у якому взяли участь 15 курсантів та студентів із різних курсів і факультетів.

8 февраля 2018, 12:18

В НУЦЗУ відбулося семінарське заняття із начальницьким складом курсантських підрозділів

7 лютого відповідно до календарного плану заходів університету відбулося семінарське заняття із начальницьким складом курсантських підрозділів (начальниками курсів, заступниками начальників курсів, командирами навчальних взводів та методистами) факультетів університету з теми «Роль та місце начальницького складу курсу в забезпеченні дотримання вимог антикорупційного законодавства України».

8 февраля 2018, 11:37

Основи пожежної безпеки – дітям

7 лютого на кафедру автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій НУЦЗУ завітали учні 56-ї школи м. Харкова.

страница 6