Підготовчі курси для абітурієнтів

До відома абітурієнтів !


Національний університет цивільного захисту України як вищий навчальний заклад проводить підготовку фахівців у сфері цивільної безпеки.

Здійснення довузівської підготовки в університеті передбачає поглиблене вивчення за шкільною програмою української мови та літератури, математики та на вибір вивчення біології або історії України. Здійснюється ознайомлення абітурієнтів з особливостями майбутньої професійної діяльності, з матеріально-технічною базою пожежно-рятувальних підрозділів університету.

Підготовка абітурієнтів на курсах довузівської підготовки Національного університету цивільного захисту України відбувається на вечірній формі навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб і складає 1700 грн. (за три дисципліни). По закінченні занять особам, які в рік вступу закінчили курси довузівської підготовки при НУЦЗ України, на відповідну спеціальність додається до 10 балів.

- спеціальності за освітнім ступенем «бакалавр» :

• «Цивільна безпека» (спеціалізація: «Цивільний захист», «Охорона праці» )
• «Пожежна безпека»


Здобутий університетом досвід у підготовці громадян України до вступу у вищі навчальні заклади показав, що студенти, які пройшли довузівську підготовку, краще та швидше адаптуються до навчання вже в першому семестрі навчання.


За інформацією звертатися за телефонами (093) 940-91-29, (066)383-41-85.