Положення про наглядову раду

Положення про Наглядову раду Національного університету цивільного захисту України

Склад Наглядової ради Національного університету цивільного захисту України

Черняк Михайло Євгенійович
заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, голова Наглядової ради (за згодою)

Білошицький Руслан Миколайович
заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, заступник голови Наглядової ради (за згодою)

Донський Олександр Михайлович
депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків Харківської обласної ради (за згодою)

Рева Григорій Васильович
генерал-полковник внутрішньої служби у відставці, кандидат технічних наук, Міністр України з питань надзвичайних ситуацій (20.07.2004-03.02.2005) (за згодою);

Кузькін Євген Юрійович
директор Департаменту місцевих бюджетів Міністерства фінансів України (за згодою)

Труш Олександр Олегович
перший заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації (за згодою)

Одарюк Павло Васильович – генерал-майор служби цивільного захисту у відставці, радник начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області (за згодою).

Затверджено рішенням вченої
ради НУЦЗ України
від « 30 » серпня 2016 р.
Протокол № 15.