на головну
укррусангл

Історія

Кафедра фізико-математичних дисциплін була створена 1 жовтня 1997 року на базі кафедри фундаментальних дисциплін. Вона стала дванадцятою кафедрою в Харківському інституті пожежної безпеки. Формування і становлення кафедри проходило під керівництвом кандидата технічних наук, доцента, підполковника внутрішньої служби Говаленкова С.В. З самого початку на кафедрі був зібраний міцний науково-педагогічний потенціал у складі двох докторів та десяти кандидатів наук. На кафедру було покладено відповідальну задачу навчання курсантів всьому блоку фундаментальних дисциплін: вища математика, фізика, хімія, технічна механіка, обчислювальна техніка і програмування та ін. За короткий строк науково-педагогічні працівники кафедри зуміли створити міцну методичну і лабораторну базу. Це дозволило в подальшому створити на базі кафедри фундаментальних дисциплін чотири кафедри: фізико-математичних дисциплін, прикладної механіки, процесів горіння та інформаційних технологій і систем управління.

На сьогоднішній день кафедру фізико-математичних дисциплін очолує кандидат технічних наук, доцент Мунтян В.К. На кафедрі працюють три доктора та сім кандидатів наук, які підтримують кращі традиції кафедри, закладені при її створенні.

У 2007 році за ініціативою професорів Кривцової В.І. та Созніка О.П. вперше в університеті була створена група посиленої підготовки з фундаментальних дисциплін. У склад групи увійшли найбільш обдаровані курсанти і студенти університету.

^ Наверх