на головну
укррусангл

Наукова діяльність

На кафедрі ведеться науково-дослідна робота за наступними напрямами:
1. Моделювання та оптимізація параметрів системи забезпечення міст і населених пунктів сільської місцевості
2. Дослідження ефективності застосування пожежної авіації при гасінні ландшафтних пожеж
3. Дослідження процесів горіння лісних паливних матеріалів для встановлення швидкості розповсюдження низових лісних пожеж
4. Комп’ютерне моделювання пошуку оптимальних параметрів системи забезпечення міст і населених пунктів сільської місцевості
5. Математичне моделювання задач ДСНС
6. Дослідження теплопровідності в багатошарових композитних матеріалах

Науково-педагогічний склад кафедри, відзначені державними нагородами:
- Професор кафедри, д.т.н., професор Кривцова Валентина Іванівна нагороджена Державною премією за комплекс підручників "Енергетика. Довкілля. Енергозбереження". Указ Президента України № 329/2012 «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2011 року»
- Професор кафедри, д.т.н., с.н.с. Кудін Олександр Михайлович нагороджений Премією Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за роботу «Розробка і впровадження у виробництво спектрометрів-телескопів з моніторингу зарядженої радиації високої енергії на навколоземних орбітах» (Розпорядження КМУ від 16.05.2014 № 477-р)

Викладач кафедри Горонескуль М.М. прийняла участь і виступила з доповіддю «Сomputermodelingin mathematics education of future specialist in civil safety» на Міжнародній науковій конференції «East-West conferenceon Mathematics Education», що відбулася 4-8 серпня 2014 у місті Варшава (Польща)

На кафедрі фізико-математичних дисциплін відкрито науково-навчальний комплекс пожежної та екологічної безпеки.
Комплекс призначений для проведення наукових досліджень у сфері пожежної та екологічної безпеки.
Аудиторія також дозволяє проводити теоретичні та практичні заняття з магістрами та ад’юнктами. Результати їх наукових досліджень використовуватимуться у подальшій науковій діяльності для підвищення пожежної та екологічної  безпеки.


 

^ Наверх