на головну
укррусангл

Наукові досягнення кафедри

НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ КАФЕДРИ

Винахід належить до сфери фізико-хімічних вимірів, і може знайти застосування в хімічному аналізі природних та техногенних об’єктів, зокрема, при моніторингу поверхневих, підземних, питних вод та водних витяжок.

Винахід може використовуватись в контролі якості водних розчинів із постійним мінеральним складом, з постійним співвідношенням катіонів та аніонів; в їх подальшій ідентифікації з метою підтвердження чи спростування визначеного чи заявленого складу, в тому числі виявлення фальсифікованої продукції.

Робота «ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПРІСНИХ ВОД ТА ВОДНИХ РОЗЧИНІВ РІЗНОЇ МІНЕРАЛІЗАЦІЇ» (автори Васюков О.Є., Андронов В.А., Лобойченко В.М., Бєлан С.В., Карлюк А.А.) посіла І місце у конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

 

На кафедрі науково-педагогічними працівниками завершена науково-дослідна робота відповідно до господарчого договору № 48/ДГ – 0000014 «Екологічна оцінка мінерального складу питних вод курорту Березовські мінеральні води» (автори Васюков О.Є., Лобойченко В.М. Бєлан С.В.).

 

 

^ Наверх