на головну
укррусангл

Просвітницька діяльність

Науково-педагогічні працівники активно приймають участь у просвітницькій діяльності, які відображаються в акціях «Зробимо життя безпечним разом із НУЦЗУ».

 Дитячий садок №66

 

  Відділення комплексної реабілітації та протезно-ортопедичної допомоги дітям Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності

  

   Харківська гуманітарно-педагогічна академія та реабілітанти реабілітаційного наркологічного центру «Позитив» (м. Харків)

  

Лекція з питань безпеки для людей похилого віку - членів Клубу активного довголіття «Друга молодість» під піклуванням Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна Служба Допомоги»

 

 

Залучення вихованців Курязкьої виховної колонії до соціальної акції «Зробимо життя безпечним разом з НУЦЗУ», що триває у рамках Всеукраїнського проекту «Моральний вчинок» під гаслом «Співпраця заради безпеки».

 

Щорічна соціально-просвітницька акція «Абетка рятувальників для школярів».  «Сучасна їжа: користь та небезпека»

  

  

У рамках акції «Абетка рятувальників» проведено заняття з безпеки життєдіяльності з харківськими школярами, розкриваючи особливості сучасних напоїв. «Культура вживання сучасних напоїв: безпека і захист» 

 

    

Заняття на базі ЗОШ № 162 м. Харкова

«Культура безпеки: фактори добровільного ризику»

^ Наверх