на головну
укррусангл

Матеріально-технічна база

Навчальна аудиторія комунікативної компетенції забезпечує формування національномовної та іншомовної особистості, комунікативних навичок майбутніх фахівців, студіювання особливостей професійної мови. Вона обладнана інтерактивною дошкою, системою миттєвого опитування, бездротовим інтернет-зв’язком, мобільними меблями. Використання інформаційних технологій розширює традиційне уявлення про викладання мов та підвищує ефективність навчання.

Система миттєвого опитування дає унікальну можливість оперативно провести зріз знань із мінімальною витратою часу, наочно представити результати тестування. Сучасні мобільні меблі дають змогу одночасно використовувати методики індивідуального навчання та засвоєння матеріалу в парах, групах під час моделювання власних проектів.

Навчально-наукова лінгвістична лабораторія, створена ще у 2004 р., сьогодні являє собою вдосконалений центр навчання, тестування та науково-дослідної роботи. Лабораторія об’єднує в собі можливості лінгафонного кабінету та центру наукових досліджень і самостійної роботи, забезпечує доступ до цифрових освітніх ресурсів.  Зв’язок із міжнародними інформаційними агентствами та каналами дає змогу використовувати актуальну й достовірну інформацію про надзвичайні ситуації з усього світу з навчальною метою. Професійний вимір, який створюється під час роботи в навчально-науковій лабораторії, дозволяє не тільки ефективно здійснювати навчально-виховний процес, а й виконувати дослідження в межах наукової проблематики кафедри.

^ Наверх