Історія

Кафедра пожежної профілактики в населених пунктах була створена в 1996 році. Тоді до її штату входило 17 співробітників. Формування і становлення кафедри проходило під керівництвом полковника внутрішньої служби Пустомельника В.П.
З самого початку на кафедрі був зібраний міцний науково-педагогічний потенціал, якій включав як науковців так і практичних працівників. На кафедру було покладено відповідальну задачу навчання курсантів. За короткий строк науково-педагогічні працівники кафедри зуміли створити міцну методичну і лабораторну базу.

Працівники кафедри (2003)

Працівники кафедри (2007 р.)

На сьогоднішній день кафедру пожежної профілактики в населених пунктах очолює доктор технічних наук, професор Чуб І.А. На кафедрі працює один доктор наук та десять кандидатів наук, які підтримують кращі традиції кафедри, закладені при її створенні.