на головну
укррусангл

Аудиторні заняття

На кафедрі проводяться навчальні аудиторні заняття.

 

Викладач кафедри майор служби цивільного захисту Гарбуз С.В. під час проведення практичного заняття з дисципліни «Електротехніка та пожежна профілактика в електроустановках» з курсантами 2 курсу.
Начальник кафедри підполковник служби цивільного захисту Ключка Ю.П. під час проведення практичного заняття з дисципліни «Основи ризик-орієнтованого підходу» з курсантами магістрами 5 курсу.

 


 Викладач кафедри майор служби цивільного захисту Афанасенко К.А. під час проведення практичного заняття з дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з курсантами 4 курсу.


   

Заступник начальника кафедри полковник служби цивільного захисту Олійник В.В. під час проведення практичного заняття з дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з курсантами 4 курсу.


Доцент кафедри Тесленко О.О. під час проведення практичного заняття з дисципліни «Безпека потенційно-небезпечних технологій та виробництв» з студентами 4 курсу.Доцент кафедри Катуніні А.М. проводить лабораторне заняття з дисципліни «Електротехніка та пожежна профілактика в електроустановках» з іноземними студентами 3 курсу.
Професор кафедри полковник служби цивільного захисту Кулаков О.В. пояснює принцип роботи двофазного двигуна курсантам 2 курсу.
 

 

^ Наверх