на головну
укррусангл

Історія

Cтатус кафедри підрозділ отримав коли наказом Міністерства вищої освіти України та МВС України № 13/26 від 22 січня 1992 р. було оголошено про створення міжвідомчого учбово-наукового комплексу на базі Харківського пожежно-технічного училища МВС України і Харківського інженерно-будівельного інституту, а наказом МВС України № 123 від 7 березня 1992 р. було затверджено штат Харківського пожежно-технічного училища МВС України з підготовки фахівців вищої кваліфікації, на підставі якого було створено кафедру пожежної профілактики.

З реорганізацією у 1994 році міжвідомчого учбово-наукового комплексу, навчальний заклад перейменовано у Харківський інститут пожежної безпеки. 1 вересня 1996р. можна вважати днем народження нашої кафедри, оскільки з цього часу вона має назву „Пожежної профілактики технологічних процесів виробництв”.

У відповідності з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.01.2004 р. №10-р і наказом МНС України від 22.01.2004 р. №29 Академія пожежної безпеки України реорганізована в Академію цивільного захисту України. У зв’язку з цим і наша кафедра змінила назву на кафедру пожежної профілактики технологічних процесів виробництва та техногенної безпеки.

25 травня 2006 року у відповідності з розпорядженням Кабінету Міністрів України за №290-р Академія цивільного захисту України реорганізована в Університет цивільного захисту України і кафедра змінила назву на кафедру пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій.

 

 

^ Наверх