на головну
укррусангл

Виїзні заняття

Завдяки організації виїзни практичних занять з навчальних дисципліни кафедри ефективно реалізується практична складова професійного становлення майбутніх фахівців та позитивно трансформується їх мотивація до навчання. Виїзні заняття охоплють широкий спектр підприємств та організацій.

 
 


 

Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з теми "Аналіз пожежної небезпеки виробництва". Заняття проводилося на АГЗС ТОВ фірма «Таман» по вулиці Пушкінська, 104


    

Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з теми "Перевірка протипожежного стану автотранспортних підприємств". Заняття проводилось на Харківському АТП 16355 по вулиці Ізмайлівська, 11а.

         

Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з теми "Перевірка протипожежного стану підприємств по зберіганню та переробці зернової продукції". Заняття проводилось на Харківському комбінаті хлібопродуктів № 2 філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» по вулиці Плеханіваська, 114.

  

Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна безпека об’єктів підвищеної небезпеки» за темою «Пожежовибухобезпека потенційно небезпечних об’єктів» на ПрАТ «Харківський коксовий завод» по вулиці Карачівське шосе, 44.

 

Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна безпека об’єктів підвищеної небезпеки» за темою «Пожежовибухобезпека об’єктів енергетики» на ПрАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5», c. Подвірки, Дергачівського району, Харківської області.Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна безпека об’єктів підвищеної небезпеки» за темою «Пожежовибухобезпека об’єктів енергетики» на Зміївську ТЕС ПАТ "Центренерго" по вулуці Балаклійське шосе, 2, сел. Комсомольське, Зміївського району, Харківської області.Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з теми "Перевірка протипожежного підприємств по зберіганню та переробці нафти та газу". Заняття проводилось на базі ГПУ «Шебелинкагазвидобування» в смт. Червоний Донець, Балаклійського району, Харківської області.
 


 


 


 


 

Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Електротехніка та пожежна профілактика в електроустановках» з теми "Перевірка протипожежного стану трамвайного депо». Заняття проводяться на базі Комунального підприємства «Жовтневе трамвайне депо» по вулиці Москалівська, 199А.

^ Наверх