на головну
укррусангл

Матеріально-технічна база

Кафедра соціальних і гуманітарних дисциплін забезпечує викладання великого спектру соціо-гуманітарних дисциплін. Викладачі кафедри в процесі навчально-виховної роботи використовують новітні педагогічні технології та технічні засоби навчання. В аудиторії, що закріплена за кафедрою, є телевізор з функціями передачі фото-, аудіо- та відеоінформації,спрямованої на більш якісне засвоєння знань студентами та курсантами . З метою більш якісного ознайомлення з діяльністю видатних історичних особистостей в аудиторії кафедри розташовані портрети з детальною інформацію про талановитих діячів політики, науки, освіти та культури України.

Для кращого візуального сприйняття наукової інформації в процесі викладання дисциплін співробітники кафедри використовують великомасштабну адміністративно-політичну карту України.

 

Першим кроком у створенні на базі кафедри лабораторії творчого розвитку є використання фортепіано в процесі науково-педагогічної діяльності. Естетичне та художне виховання є невід’ємною частиною навчально-виховної роботи кафедри та сприяє гармонійному розвиткові студентів та курсантів навчального закладу.

 

 

^ Наверх