на головну
укррусангл

Виховна діяльність

З метою підвищення загальної гуманітарної культури та формування загальнолюдських духовних цінностей у майбутніх працівників ДСНС, колектив кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін активно здійснює виховну роботу з курсантами та студентами університету, що реалізується в різноманітних позанавчальних заходах.

Добрими традиціями на кафедрі є:
  • організація для курсантів і студентів екскурсій до історико-культурних музеїв, театрів, бібліотек тощо;
  • проведення круглих столів з курсантами й студентами з метою обговорення питань із історії України та історії української культури;

 


під керівництвом доцента кафедри СіГД С.А. Карікова студенти соціально-психологічного факультету ознайомилися із експонатами Харківського художнього музею

 

викладачі та студенти Національного університету цивільного захисту України прийняли участь у роботі круглого столу (листопад 2016)

Державно-правове інформування на тему «Голодомор 1932-1933 рр. в Україні» (2016 р.)

 

  •  проведення екскурсій із студентами та гостями НУЦЗУ з метою ознайомлення їх з історією Харкова;

  • організація та проведення виховної й профорієнтаційної роботи з учнями шкіл м. Харкова та Харківської області.

 

           Проведення виховної й профорієнтаційної роботи

          Доцент Хорошев з випускниками-магістрами ОП

Викладачем кафедри СіГД Поляковою О.О. для судентів другого курсу СПФ було організоване відвідування виставки із шокуючою назвою «Психіатрія: індустрія смерті».

Експозиція складалася з трьох частин: перша – стенди з іллюстраціями знущань над психічно хворими людьми та описом дослідів над ними, друга частина – фільм по історію розвитку психіатрії, третя – сюжет про ставлення до проблеми психічно хворих людей в Україні.

Враження від побаченого виявилися неоднозначними, оскільки значний історичний досвід у сфері психіатрії був представлений однобічно. Практики лікування психічно хворих змальовані як безкінечні знущання над нещасними, що не мали жодних позитивних наукових результатів.

Проте пізнавальний інтерес майбутніх фахівців у сфері екстремальної психології був задоволений, тема для роздумів – отримана.

 

Доцент Хорошев ознайомив з історичними пам'ятками міста Харкова студентів із Азербайджану

^ Наверх