на головну
укррусангл

Фотогалерея

Кафедра управління у сфері цивільного захисту разом з магістратурою управління відвідали дитячий садок.

08 вересня 2017 року викладач кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту Харламова Юлія разом з магістром управління Бохан Людмилою та курсантом 6-го курсу факультету цивільного захисту Семерхановою Елізою відвідали комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 395 Харківської міської ради». Вихованці садочку стали активними учасниками інтерактивного спілкування, метою якого було ознайомлення дітей з правилами пожежної безпеки у повсякденному житті. Дітлахи із задоволенням приймали участь у різноманітних іграх на протипожежну тематику, які були спрямовані на закріплення у дітей таких знань та вмінь, як: дзвінок до служби порятунку, збирання необхідних речей на випадок евакуації та розпізнавання небезпечних речей в побуті.  Наприкінці заходу, діткам – для закріплення інформації – представниками університету були задані опорні питання, на які вони з легкістю відповіли, за що всі були заохочені.

                            detsad2.jpg (562×316)

 

                           detsad.jpg (532×371)

 

 

 

Участь кафедри у Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту» 29 та 30 березня 2017 року

 

29 та 30 березня в рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту» кафедра управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту провела засідання Секції 2 «Організація управління діяльністю оперативно-рятувальних підрозділів». За тематикою роботи секції надійшло 44 доповіді. На засіданні 29.03.2017 р. було заслухано 9 доповідей, на засіданні 30.03.2017 р. – 10.

 

В ході роботи Секції 2 відбулись жваві  дискусії з приводу проблемних питань щодо організації управління діяльністю оперативно-рятувальних підрозділів.

 

 

                                                                 konf.JPG (500×375)

 

                                                                 konfbavariya.jpg (506×375)

 

^ Наверх