на головну
укррусангл

Алгоритм дій абітурієнта

Шановні абітурієнти !
        
Відповідно від обраної вами форми навчання у Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків), бюджетна або контрактна, необхідно виконати різні заходи.
 
Якщо Ви вирішили у 2018 році вступати на навчання до університету на бюджетну форму навчання (курсант), Вам необхідно:
 
1.
У січні-лютому 2018 року звернутися до кадрового апарату обласного управління або районного відділу державної служби з надзвичайних ситуацій за місцем проживання.
 
 
2.
Пройти оформлення на навчання (службу) в ДСНС  України, який включає в себе:
 
 
 
2.1.
професійно-психологічний відбір у комплектуючому підрозділі (психологічне тестування) за направленням кадрового апарату
 
2.2.
надання до кадрового апарату особистих документів для оформлення особової справи (свідоцтво про народження, паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, військовий квиток або приписне посвідчення, трудова книжка, документи про освіту, характеристики з попередніх місць роботи чи навчання, свідоцтво про укладення (розірвання) шлюбу, свідоцтво про народження дітей, довідка від житлово-експлуатаційної організації про склад сім’ї, документ про надання пільг (при наявності), інші документи за вимогою працівника кадрового апарату).
 
2.3.
ознайомчий період в одному з районних підрозділів цивільного захисту (ознайомлення з характером майбутньої спеціальності, специфікою проходження служби в ДСНС України та нормативно-правовими документами, які регламентують діяльність служби цивільного захисту).
 
2.4.
медичне обстеження лікарсько-експертною комісією з метою визначення стану здоров'я та отримання висновку про придатність до проходження служби (навчання) в ДСНС України.
 
2.5.
оцінка рівня фізичної підготовки за встановленими в ДСНС нормативами (проводиться комісіями комплектуючих підрозділів за направленням кадрових підрозділів).
 
3. У термін з 06 лютого до 19 березня 2018 року зареєструватися для участі у Зовнішньому незалежному оцінюванні рівня якості освіти (ЗНО) http://testportal.gov.ua/
 
4. Прийняти участь у ЗНО з предметів, які відповідають обраній Вами спеціальності:
 
Спеціальність, спеціалізація
Перелік конкурсних предметів
«Цивільна безпека (Цивільний захист)»
«Цивільна безпека (Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт)»
«Цивільна безпека (Телекомунікаційні системи в управлінні)»
1. Українська мова та література
2. Математика
3. Фізична підготовка
5. Після отримання результатів ЗНО та атестатів про повну середню освіту надати до кадрових апаратів комплектуючих підрозділів копії цих документів та документів, які надають право на пільги при вступі на навчання (за наявністю).
 
6. Прибути до університету у зазначений термін для прийняття участі у складанні іспиту з фізичної підготовки та у  конкурсі сертифікатів ЗНО. Надати до Приймальної комісії університету паспорт громадянина України, оригінали документа про повну загальну середню освіту (з додатком), сертифікат ЗНО та документ, який надає право на пільги при вступі на навчання (за наявністю).
 
7. Пройти остаточний медичний огляд в університеті та прийняти участь у складанні вступного іспиту з фізичної підготовки (згідно розкладу вступних випробувань).
 
8. Дочекатися оголошення інформації щодо результату конкурсу на вступ за державним замовленням (згідно розкладу).
 
 
 
 
 
 
Уразі виникнення питань при оформленні на навчання до нашого університету рекомендуємо особисто звертатися за отриманням консультативної допомоги за телефонами:
 
  • (057) 707-34-67 – проректор з персоналу Попов Вадим Михайлович
  • (057) 707-34-06 – центральна приймальна комісія (Казначеєвський Володимир Олексійович)
  • (057) 370-06-85 – приймальна комісія на бюджетну форму навчання (Нєдов Андрій Петрович)
 
Ми будемо раді, якщо  Ви вирішите вступити саме до нашого навчального закладу. Ласкаво просимо до Національного університету цивільного захисту України !
 
Для вступників на денну контрактну форму навчання (студенти)


На  1 курс:

Для вступу до університету на денну контрактну форму навчання (студенти) Вам необхідно:
 
1. Зареєструватись з 06.02.2018 року до 19.03.2018 року для участі в тестуванні. http://testportal.gov.ua/
Не чекайте останнього Дня!
2. Взяти участь в установлені терміни в тестуванні за конкурсними предметами у відповідності з обраною Вами спеціальністю:
 
Спеціальність, спеціалізація
Перелік конкурсних предметів
«Цивільна безпека (Цивільний захист)»

«Цивільна безпека (Телекомунікаційні системи в управлінні)»
1. Українська мова та література
2. Математика
3. Історія України або біологія
 
3. Надати з 12 липня по 26 липня до приймальної комісії університету такі документи:
 - заява (в паперовій або електронній формі);
 - документ державного зразка про повну загальну середню освіту (атестат) і додаток до нього (оригінали та копії);
 - характеристика з останнього місця навчання або місця роботи;
 - медична довідка 086-О з карткою щеплень, флюорографія (оригінал та копія);
 - 8 фотокарток розміром 3х4;
 - ідентифікаційний код (оригінал та копія);
 - паспорт (оригінал та копія сторінок 1, 2, 11) або свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта (оригінал та копія);
 - приписне свідоцтво (оригінал та копія);
 - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з балами не нижче 100;
 - документи, які підтверджують право на пільги, встановлені законодавством України для вступу на навчання (за бажанням вступника).
 
Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.
 
 4. Після отримання рекомендації до зарахування не пізніше 1 вересня 2018 року виконати вимоги до зарахування та подати в приймальну комісію особисто:

оригінали документа про освітній рівень та додатка до нього, сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Правилами прийому.
Особи, які подали заяву в електронній формі, зобов’язані підписати власну електронну заяву, роздруковану у приймальній комісії.
Дочекатись повідомлення про зарахування згідно списків, які оприлюднюються на стенді приймальної комісії, на офіційному веб-сайті університету або за телефоном приймальної комісії.

Дочекатись зарахування на місця згідно остаточних рейтингових списків, які формуються приймальною комісією з Єдиної державної електронної бази з питань освіти та оприлюднюються шляхом розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії (у межах ліцензованого обсягу) та веб-сайті НУЦЗУ.

Зарахування відбудеться не пізніше 30 вересня 2018 року.

На  3 курс:

 
5.  Особи, які закінчили технікум або коледж та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, можуть вступити до НУЦЗ України для здобуття ступеня бакалавра (у межах вакантних місць ліцензованого обсягу), на третій курс (з терміном навчання за ОКР «бакалавр» 2 роки) за результатом фахового вступного випробування та за умови успішного проходження додаткової співбесіди (для вступників, які отримали диплом молодшого спеціаліста за іншою спеціальністью).  
Термін подання заяв до приймальної комісії факультету з 12 липня   до 18.00 24 липня 2018 року.
Вступні випробування проводяться з 25 липня до 26 липня 2018 року.
Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, повинні виконати вимоги до зарахування та надати до приймальної комісії оригінали документів не пізніше 29 вересня 2018 року.
Зарахування відбудеться не пізніше 30 вересня 2018 року.

 

На  5 курс:

6. Термін подання заяв та документів для вступників з інших ВУЗів на 5 курс для навчання за освітнім ступенем магістр з 12 липня по 22 серпня 2018 року.
Співбесіди та вступні іспити проводяться з 30 липня до 03 серпня 2018 року (перша сесія) та з 27 серпня до 30 серпня 2018 року (друга сесія).
 
Документи  для вступу на 3 та 5 курси подаються згідно переліку, але без сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання.
 
 
Бажаємо успіху!
 
 

Телефони для контактів:

Начальник факультету цивільного захисту Удянський Микола Миколайович, тел.: (093) 312-37-46, (067) 427-57-05, (099) 620-10-25.

Викладач-методист факультету цивільного захисту Юрченко Олена Олександрівна тел.: +38 (093) 312-35-59.

 
Для вступників на заочну контрактну форму навчання (студенти)
 
 
1. Зареєструватись в Регіональному центрі оцінювання якості освіти для участі в тестуванні.
2. Взяти участь в установлені терміни в тестуванні за конкурсними предметами у відповідності з обраною Вами спеціальністю (спеціалізацією).
 

На  1 курс:

До  приймальної комісії слід надати такі документи:
1) заяву;
2) документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітній ступень) і додаток до нього; 
3) 6 фотокарток розміром 3х4;
4) ідентифікаційний код (ксерокопія); 
5) копії документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт, ксерокопія сторінок 1,2,11);
6) пред’явити копію військового квитка або копію посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
7) Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти 2018, 2017 або 2016 років (оригінали або копії) із загальноосвітніх предметів; 
8) документ, який підтверджує право на зарахування на пільгових умовах;
 
Спеціальність, спеціалізація
Перелік конкурсних предметів
«Цивільна безпека (Цивільний захист)»
1. Українська мова та література
2. Математика
3. Історія України або біологія
 
 

На  3 курс:

Особи, які закінчили технікум або коледж та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, можуть вступити до НУЦЗ України для здобуття ступеня бакалавра (у межах вакантних місць ліцензованого обсягу), на третій курс (з терміном навчання за освітнім ступенем бакалавр - 2 роки) за результатом фахового вступного випробування та за умови успішного проходження додаткової співбесіди (для вступників, які отримали диплом молодшого спеціаліста за іншою спеціальністю).
 
Документи  для вступу на 3 курс подаються згідно переліку, але без сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання.
  
 
Прийом заяв та документів
з 24.07.2018 року по 19.08.2018 року.
 
Фахові вступні випробування для вступу на 3 та 5 курси
      з 25.08.2018 року по 29.08.2018 року.
 
Запрошуємо на навчання!
 

Телефони для контактів:

Начальник факультету цивільного захисту Удянський Микола Миколайович, тел.: (093) 312-37-46, (067) 427-57-05, (099) 620-10-25.

Старший викладач-методист з заочного та дистанційного навчання Венедіктов Сергій Анатолійович, тел.: (093) 312-36-75.

^ Наверх