на головну
укррусангл

Відгуки випускників

Кулік Вікторія Володимирівна,старший лейтенант служби цивільного захисту,провідний інспектор відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування управління запобігання НС ГУ ДСНС України у Луганській області.

Під час лекцій, семінарів і практичних занять в магістратурі я не тільки отримувала знання з різних предметів, але і насолоджувалася можливістю спілкування з прекрасними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі вклали в нас не тільки знання, але і часточку душі, своїми настановами та теплими словами надихали нас на нові починання, вселяли віру в свої сили. Поряд з нами були надійні наставники, готові у будь-який час підтримати, дати пораду, направити на вірний шлях. Своїми професійними досягненнями всі випускники доводять, що вони отримали якісні знання.
Спасибі Вам за відповідальність та увагу до кожного магістра, за створення комфортної атмосфери для нашого навчання і зростання!

 

Ми, випускники магістратури управління 2017-го року, хочемо виразити щиру вдячність начальницькому та науково-педагогічному складу факультету цивільного захисту. Час, проведений в стінах магістратури управління , був для нас безцінним. Було багато цікавих моментів, які ми запам'ятаємо на все життя.
Низький уклін Вам, шановна Світлана Юріївна! Ви виховали в нас справжніх керівників, а найголовніше - Людей! За період навчання, у нас сформувався справжній, дружній і незламний колектив, в якому кожен прийде на допомогу один одному в тяжку хвилину.
Виражаємо слова подяки викладачам за те, що вклали в нас величезний багаж знань та ділилися своїм безцінним досвідом, ми намагатимемося реалізувати його в своїй майбутній практичній діяльності.
ДЯКУЄМО ВАМ!!!


Відгук випускника 2017 року, кандидата економічних наук , доцента кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту НУЦЗУ, старшого лейтенанта служби ЦЗ Ященко О.А.

Дуже вдячний за ті знання та досвід, які отримав під час навчання в магістратурі управління НУЦЗУ. Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні вирішувати проблеми та приймати правильні рішення. Окрему подяку хочу висловити співробітникам кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту полковнику Соболю О.М., професору Кулешову М.М., які на своїх лекціях та практичних заняттях велику увагу приділяють саме практичним аспектам управління. Навчання в НУЦЗУ дає надійний фундамент для побудови майбутньої кар'єри, а безцінний досвід який дає магістратура управління є запорукою успіху на протязі всього Вашого життя!

 

Руденко Олена Володимирівна, старший лейтенант служби цивільного захисту, провідний фахівець відділу цивільного захисту Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області, випускниця магістратури управління 2015-го року.

Закінчила магістратуру управління НУЦЗУ. Із задоволенням згадую роки навчання: хороші викладачі, що лояльно і доброзичливо відносяться до слухачів, гідний рівень знань, сучасні аудиторії, які оснащені новітнім устаткуванням. Хочеться висловити вдячність викладачам кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту та керівництву магістратури управління.

 

Відгук випускника 2014 року, кандидата наук з державного управління , заступника начальника курсу післядипломної освіти факультету цивільного захисту НУЦЗУ , майора служби цивільного захисту Баглика В.С.

Обравши Національний університет цивільного захисту України місцем навчання в магістратурі управління я отримав все те, чого тільки міг бажати: чудових товаришів по навчанню, цікавих та унікальних викладачів, різнобічні знання та вміння їх використовувати. Хочеться подякувати викладачам кафедри Управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту за вміння та бажання навчати, за здатність знайти правильний підхід до кожного слухача , що неодмінно свідчить про високий професіоналізм викладацького складу.


 

Відгук від капітана служби цивільного захисту Воробйова Андрія Васильовича, випускника магістратури управління 2014 року.

Я навчався на факультеті цивільного захисту за спеціальністю «Управління у сфері цивільного захисту» освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр». Навчання закінчив у 2014 році. Можу з впевненістю сказати, що педагогічний колектив закоханий у свою працю та з великим задоволенням готовий ділитися своїми знаннями та вміннями із слухачами. Навчальний процес відбувається не лише шляхом вивчення теоретичного матеріалу в аудиторіях, але й відпрацьовується практично, як на території Університету так і на виїзних заняттях на об’єктах різного призначення та форм власності. Відразу по закінченню навчання я почав працювати на посаді викладача навчального пункту МП АРЗСП ГУ ДСНС України в Харківській області. Це робота безпосередньо за фахом, на якій я маю змогу практично застосувати у своїй діяльності здобуті в університеті знання. Мені дуже пощастило, що в 2013 році я вирішив навчатися на магістратурі управління. Зараз я не можу уявити, як би склалося моє життя, якби в мене не було знань, яким мене навчили викладачі кафедри. Велика їм вдячність.

 

Відгук випускника 2014 року Березневича Олександра, майора служби цивільного захисту, провідного інспектора Черкаського міського відділу Головного управління ДСНС України в Черкаській області.

Я, Березневич Олександр, закінчив магістратуру управління Національного університету цивільного захисту України в 2014 році.
Під час навчання в університеті набув необхідних навичок для самостійного виконання службових завдань, навчився працювати з документацією, обирати головне, самостійно аналізувати ситуації, що виникли. Знання, які надав мені університет відповідно до фаху мого навчання безперечно знадобились. На даний час, я працюю провідним інспектором Черкаського МВ ГУ ДСНС України в місті Черкаси. Служба дуже захоплююча. Мені дуже подобається відношення у колективі, адже там ми – одна велика сім’я. Університет випускає прекрасних фахівців своєї справи, які в подальшому займають високі і потрібні країні посади. Спасибі велике, НУЦЗУ та магістратурі управління.Матвієвський Микола Миколайович, підполковник служби цивільного захисту, головний фахівець відділу реагування на НС Управління ДСНС України у Сумській області - випускник магістратури управління 2007-го року.

Вітаю! Звуть мене Матвієвський Микола, підполковник служби цивільного захисту. Працюю в Управлінні ДСНС України у Сумській області головним фахівцем відділу реагування на НС. У 2007-му році закінчив магістратуру управління Університету цивільного захисту України. Про час навчання, залишилися тільки позитивні спогади: прекрасний професорсько-викладацький склад, які вкладали всю душу в свою справу, справедливе начальство в обличчі Руденко Світлани Юріївни ну і звісно, завжди позитивна і дружня атмосфера в колективі. Диплом магістра дав мені широкі перспективи до розвитку в службі цивільного захисту України і зараз я займаю провідну посаду. Я дуже задоволений, що закінчив магістратуру управління і час навчання згадую з теплими спогадами та посмішкою на обличчі.

^ Наверх