на головну
укррусангл

Алгоритм дій для абітурієнтів бюджетної форми навчання (курсант)

Шановні абітурієнти !
 
 
Відповідно від обраної вами форми навчання у Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків), бюджетна або контрактна, необхідно виконати різні заходи.
 
Якщо Ви вирішили у 2014 році поступати до університету на бюджетну форму навчання (курсант), Вам необхідно:
 
1.
У січні 2014 року звернутися до кадрового апарату обласного управління або районного відділу державної служби з надзвичайних ситуацій за місцем проживання.
 
 
2.
Пройти оформлення на навчання (службу) в ДСНС  України, який включає в себе:
 
 
 
2.1.
професійно-психологічний відбір у комплектуючому підрозділі (психологічне тестування) за направленням кадрового апарату
 
2.2.
надання до кадрового апарату особистих документів для оформлення особової справи (свідоцтво про народження, паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, військовий квиток або приписне посвідчення, трудова книжка, документи про освіту, характеристики з попередніх місць роботи чи навчання, свідоцтво про укладення (розірвання) шлюбу, свідоцтво про народження дітей, довідка від житлово-експлуатаційної організації про склад сім’ї, документ про надання пільг (при наявності), інші документи за вимогою працівника кадрового апарату).
 
2.3.
ознайомчий період в одному з районних підрозділів цивільного захисту (ознайомлення з характером майбутньої спеціальності, специфікою проходження служби в ДСНС України та нормативно-правовими документами, які регламентують діяльність служби цивільного захисту).
 
2.4.
медичне обстеження лікарсько-експертною комісією з метою визначення стану здоров'я та отримання висновку про придатність до проходження служби (навчання) в ДСНС України.
 
2.5.
оцінка рівня фізичної підготовки за встановленими в ДСНС нормативами (проводиться комісіями комплектуючих підрозділів за направленням кадрових підрозділів).
 
3. За направленням від школи, де Ви зараз навчаєтесь, у встановлені терміни зареєструватися для участі у Зовнішньому незалежному оцінюванні рівня якості освіти (ЗНО).
 
4. Прийняти участь у ЗНО з предметів, які відповідають обраному Вами напряму підготовки  в університеті:
 
Напрями підготовки для вступу на 1 курс
Перелік предметів, які необхідні для вступу на зазначений напрям підготовки
“Пожежна безпека”
1. Українська мова та література
2. Математика (профільний)
3. Фізика або хімія
“Хімічна технологія”
1. Українська мова та література
2. Хімія   (профільний)
3. Математика або фізика
5. Після отримання результатів ЗНО та атестатів про повну середню освіту надати до кадрових апаратів комплектуючих підрозділів копії цих документів та документів, які надають право на пільги при вступі на навчання (за наявністю).
 
6. Прибути до університету у зазначений термін (орієнтовно це 20 липня) для прийняття участі у складанні іспиту з фізичної підготовки та у  конкурсі сертифікатів ЗНО. Надати до Приймальної комісії університету паспорт громадянина України, оригінали документа про повну загальну середню освіту (з додатком), сертифікат ЗНО та документ, який надає право на пільги при вступі на навчання (за наявністю).
 
7. Пройти остаточний медичний огляд в університеті та прийняти участь у складанні вступного іспиту з фізичної підготовки (згідно розкладу вступних випробувань).
 
8. Дочекатися оголошення інформації щодо результату конкурсу на вступ за державним замовленням (згідно розкладу).
 
 
 
 
 
 
У разі виникнення питань при оформленні на навчання до нашого університету рекомендуємо особисто звертатися за отриманням консультативної допомоги за телефонами:
 
  • (057) 707-34-67 – проректор з персоналу Попов Вадим Михайлович
  • (057) 707-34-06 – центральна приймальна комісія (Казначеєвський Володимир Олексійович)
  • (057) 370-06-85 – приймальна комісія на бюджетну форму навчання (Петров Андрій Олександрович)
 
Ми будемо раді, якщо  Ви вирішите вступити саме до нашого навчального закладу. Ласкаво просимо до Національного університету цивільного захисту України !
^ Наверх