на головну
укррусангл

Відгуки випускників

Колісніченко Сергій Валерійович.

Головний фахівець відділу організації реагування та готовності підрозділів Управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України в Одеській області. Випускник 2011 року факультету ПБ.
Національний університет цивільного захисту України – це вже статус, а добре навчатися у ньому – це вже гордість. Я дуже задоволений освітою, її якість дає свої результати. Не було такого, як зазвичай кажуть: «Забудьте все, чого вас навчали в університеті». База знань та практичних навичок легко дозволили ввійти у робочий графік та швидко стати професіоналом у своїй галузі.
Було чимало емоцій від курсантського життя. Пам’ять залишилася на довгі роки. Щодо університету можу сказати наступне: «добре, проте замало!». Тому що усвідомлення того, що навчатися – це добре, приходить не одразу, а десь на третьому курсі, коли ти приблизно визначився зі своїми цілями. І якщо усвідомлення прийшло, то навчання стає на радість, книги – у поміч, а диплом – на користь. А ще я дуже пишаюся тим, що саме в університеті я зустрів надійних друзів на все життя.

Цапков Євген Олександрович.

Головний інспектор  Вовчанського РВ  ГУ ДСНС України у Харківській області. Випускник 2013 року факультету ОРС.
Про університет хочеться сказати багато позитивного. В першу чергу хочу відзначити майстерність і високий рівень кваліфікації науково-викладацького складу, який дає курсантам підвищену професійну підготовку. Предмети викладаються кандидатами, докторами наук, професорами, які мають безліч публікацій. Кожен з викладачів вимагає великої уваги до свого предмету - так що вчитися було не легко. Хоча зараз розумію, що всі вивчені дисципліни стали в нагоді в подальшому працевлаштуванні та безпосередньо у роботі.

Звіжинський Віталій Ярославович.

Заступник начальника ДПРЧ-12 УДСНС України у Тернопільській області. Випускник 2011 року факультету ПБ.
Роки, які я провів, навчаючись в НУЦЗУ, я вважаю одними з найкращих в моєму житті. Навчання завжди було цікаве, викладачі зрозуміло пояснювали матеріал та йшли на зустріч курсантам. Якщо щось було не зрозуміло, то завжди можна було підійти на кафедру і отримати пояснення. Я рекомендую НУЦЗУ всім потенційним абітурієнтам. Диплом фахівця у сфері пожежної безпеки розширить ваші можливості і надасть реалізувати свої прагнення допомагати людям у надзвичайних ситуаціях.

Куріленко Михайло Анатолійович.

Провідний інспектор Марганецького міського відділу ГУ ДНСН України у Дніпропетровській області. Випускник 2015 року факультету ОРС.
Дякую Університету та всьому викладацькому складу за знання, які Ви нам давали. Дякую, що вислухали, узагальнили та показали нове.
 Дякую Вам, дорогі колеги. Ми знайомі давно, і, здавалось, що знаємо одне про одного все. Але навчання показало, що це не так. Ми відкрились з зовсім інших сторін, ми стали розуміти один одного краще. В кінці кінців ми знаємо сильні та слабкі сторони один одного.
Дякую всім!

Андрєєв Євген Валерійович.

Начальник караулу 27 ДПРЧ Управління ДСНС України в Кіровоградській області. Випускник 2011 року факультету ПБ.
Більше десяти років назад кожен з нас зробив важливий для себе крок. Ми з Вами прийшли в цей прекрасний Університет для того, щоб навчитись новому, узагальнити свої знання та поділитись своїм досвідом. І особиста мотивація до цього кроку в кожного була різна. Хтось хотів довести насамперед собі, що готовий вчитись, хтось хотів на власному прикладі показати іншим, що вчитись ніколи не пізно. Я хочу сказати тільки одне просте, але таке значуще слово – ДЯКУЮ.

Бачинський Вадим Володимирович.

Головний інспектор Васильківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області. Випускник 2011 року факультету ПБ.
Цей університет зробив з мене справжнього професіонала своєї справи. Все це завдяки гарній матеріальній базі, чудовій якості навчання, та практичному відпрацюванні тих чи інших вправ.
Велике спасибі всім викладачам та командирам, які дали нам гарну технічну та теоретичну підготовку!

Винник Олександр Леонідович.

Головний інспектор Бобринецького РВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області. Випускник 2011 року факультету ПБ.
Хочеться подякувати викладачам університету за вміння та бажання навчати, за здатність знайти правильний підхід до кожного курсанта, що неодмінно свідчить про високий професіоналізм викладацького складу.

Мізяк Євген
Випускник 2006 р.

Хочу поблагодарить всех преподавателей университета, и особенно старшего преподавателя кафедры автоматических систем безопасности и информационных технологий Мурина Михаила Николаевича, который был руководителем моего дипломного проекта, за все те знания, которые дали возможность заниматься перспективной, интересной и хорошо оплачиваемой работой.

Накануне профессионального праздника работников пожарной охраны  от всей души желаю всему коллективу университета хороших абитуриентов и успехов в подготовке высококвалифицированных кадров.

Головний інспектор пожежної безпеки УЗНС ГУ ДСНС України у Харківський області – старший лейтенант служби цивільного захисту Фомін А.А.

Провідний інспектор пожежної безпеки УЗНС ГУ ДСНС України у Харківський області – старший лейтенант служби цивільного захисту Дорошко С.В.

 

Навчання в університеті для нас залишається найяскравішою сторінкою в нашому житті. А що таке університет ? Це не тільки будівля і лекційна аудиторія - це наш колектив, курсові офіцери та викладацький склад. Саме вони, курсові офіцери та викладачі, були нашими батьками і вчителями. Вони вчили нас не бояться труднощів, бути лідерами і залишатися чесними і порядними людьми, любити свою професію. Вони входили в наше становище при виникненні будь-яких проблем і допомагали своєюпорадою. Їх теплота і розуміння до курсантів, та відданість своїй справі змушує нас захоплюватися ними і брати з них приклад!
Ми впевнені, що завдяки навчанню в університеті кожен з нас зможе досягти тих цілей, які ми ставимо перед собою. Ми ніколи не забудемо свою альма-матер.

Барчан В‘ячеслав.

Я випускник Національного університету цивільного захисту України по спеціальності «Пожежна безпека». Закінчуючи навчання у 2006 році, я почав пошуки роботи. З декількох варіантів працевлаштування, з яких більшість не відповідала одержаній мною спеціальності, я обрав роботу за фахом- у Державному науково-виробничому підприємстві «Меридіан». Це одне з багатьох підприємств та установ України, які займаються розробкою і виробничтвом обладнання для систем автоматичного протипожежного захисту, проектуванням, монтажем та технічним обслуговуванням цих систем для різних об‘єктів. І хоча на першому етапі, поки я три місяці працював стажистом в відділі проектування, запропонована мені заробітна плата була меншою за ту, яку я мав змогу заробляти відразу в інших установах, я розумів, що спеціальні знання, які я одержав університеті дозволять мені займатися не тільки цікавою, не тільки важливою і перспективною роботою, а і роботою, яка з набуттям мною досвіду будє високо оплачуватися. За час проходження випробувального терміну керівництво підприємства було задоволено моєю фаховою підготовкою і доручило мені виконання проектування системи автоматичного протипожежного захисту торгівельного центру. Після завершення проекту мене було зараховано інженером-проектувальником. Функціональні обов‘язки на цій посаді передбачають підготовки повного пакету документів для створення системи автоматичного протипожежного захисту об‘єкту. Серед об‘єктів, для яких наше підприємство виконувало проекти – Миколаївський глиноземний завод, висотні будівлі «Київжитлобуд», газорозподільні станції «Нафтогаз Україна», торгівельні і офісні центри, державні установи і багато інших. Під час роботи мені дуже допомагають знання, які я набув під час навчання в університеті. Це стосується і загально-технічніх, і пожежо-технічних, і спеціальних знань у сфері пожежної автоматики. Але вчитися мені приходиться кожен день, оскільки системи пожежної автоматики швидко оновлюється. І сьогодні, хоча я вже маю практичний досвід і не тільки здійснюю проектування систем, а і керую проектними роботами на посаді начальника відділу проектування систем пожежної безпеки та перспективних розробок, я часто спілкуюся з викладачами факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України, буваю на кафедрі автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій та інших. Я, як і більшість моїх однокурсників, вдячні долі, що обрали спеціальність «Пожежна безпека».
^ Наверх