на головну
укррусангл

УВАГА!

До кафедри військової підготовки Національного університету цивільного захисту України за телефонами (067) 903-12-36; (095) 476-49-10; (063) 104-92-35 можуть звертатися громадяни України чоловічої статі, які мають або здобувають вищу освіту (студенти всіх форм навчання) за рівнем не нижче бакалавра і бажають пройти військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

 
Здобувачі вищої освіти  можуть подавати заяву про бажання проходити військову підготовку на ім’я декана свого факультету, разом з ксерокопіями паспорту громадянина України, картки фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний код), а також приписного свідоцтва.
Особи, що мають вищу освіту за рівнем не нижче бакалавра подають відповідну заяву на ім’я завідувача кафедри військової підготовки Національного університету цивільного захисту України разом з вищезазначеними ксерокопіями.
 
Конкурсний відбір на військову підготовку буде проводитися за окремим графіком. Кандидатам на навчання необхідно пройти військово-лікарську комісію та надати довідку про результати, для цього заздалегідь отримати на кафедрі військової підготовки направлення на її проходження. За результатами конкурсного відбору буде розпочато укладання контрактів про військову підготовку.
 
У 2018 році на військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу планується зарахувати 200 громадян, які мають або здобувають вищу освіту за рівнем не нижче бакалавра, за 2 військово-обліковими спеціальностями з тилового спрямування  (100 осіб – «Організація пожежної безпеки» та 100 осіб – «Експлуатація та ремонт озброєння радіаційного, хімічного, біологічного захисту»).
 
Військово-облікові спеціальності офіцерів запасу, підготовку яких здійснює Національний університет цивільного захисту України, не орієнтовані на застосування у громадських конфліктах всередині держави.
 
Термін навчання – 2 роки.
 
Контактна інформація
Адреса розташування відбіркової комісії:
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94
Телефон:
(095) 476-49-10
Електронна адреса:
Поштова адреса для листів:
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94, Кафедра військової підготовки Національного університету цивільного захисту України

^ Наверх