Надзвичайно приємно, що сьогодні ветерани пожежної охорони і Національного університету цивільного захисту України в однострої із своїми однодумцями, вболівають за долю навчального закладу, дають слушні поради, щедро передаючи свій накопичений досвід. Не так давно керівництво та науково-педагогічні працівники університету вітали із днем народження одного із найактивніших представників ветеранської організації навчального закладу Бориса Григоровича Козлова. 
Підполковник у відставці, а в минулому - заступник начальника навчально-методичного відділу Харківського пожежно-технічного училища Борис Григорович сьогодні активно співпрацює із курсантами та працівниками навчального закладу. Шанований ветеран не тільки передає свій безцінний досвід молодому поколінню, а й є безпосереднім учасником як практичних занять, соціально-виховних та просвітницьких акцій, так і дозвільних заходів, що проходять у навчальному закладі.
«Мені завжди надзвичайно цікаво, - ділиться своїми враженнями підполковник у відставці Борис Козлов, - як і чого навчають сьогоднішню молодь у рідній альма-матер. У нашу бутність таких масштабних занять з безпеки життєдіяльності не було, не було й таких сучасно обладнаних народознавчих світлиць, де сьогодні вихованці проводять максимум часу з сампідготовки. Звичайно ж, тоді був тільки один напрям підготовки фахівців – вогнеборців. А сьогодні один із найстаріших ВНЗів пожежно-рятувального профілю має багатогалузеву підготовку.  Радіємо ми, ветерани, за наших старанних, ерудованих та талановитих спадкоємців».
Не старіють вони, наші дорогі ветерани,  душею – бо їм, енергійним життєлюбам, нема коли…
 
 
 
 
 
 
 
Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Сергія Мішеніна

на головну сторiнку проекта