Із золотою стрічкою – до Харкова

2-4 грудня 2010року, в Києві пройшов Х Міжнародний конкурс телерадіопрограм і фільмів з правової та правоохоронної тематики «Золотий Георгій 2010».
У конкурсі взяли участь понад 60 учасників, що представили відомчі прес-служби, а також журналісти з Російської Федерації, Республіки Боснії і Герцеговини, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Монголії, України.
На розгляд висококваліфікованого та вельми досвідченого журі було представлено понад 140 робіт. А оцінювали таланти конкурсантів народний артист України, кінорежисер, сценарист Григорій Кохан – голова; актор, режисер, сценарист, продюсер, заслужений артист Росії Борис Галкін – співголова журі та інші відомі діячі культури, народні артисти, вітчизняні та зарубіжні кінорежисери, а також представники силових відомств та структур держав-учасниць. Національний університет цивільного захисту України представила провідний фахівець сектора зв’язків з громадськістю та ЗМІ Лариса Кошеварова. У номінації «Спеціальні Інтернет-проекти» авторський проект журналіста, члена Національної спілки журналістів України «Філософія Чорнобиля. Зона Ч: без відліку часу» отримав диплом лауреата та пам’ятний знак «Георгиевская лента». Крім вищого навчального закладу МНС, Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи представили конкурсні проекти на «Золотий Георгій 2010» ГУ МНС України у Вінницькій, Донецькій та Чернівецькій областях.
У травні 2011 року на ХІ фестивалі «Золотий Георгій» буде презентовано документальний фільм про учасників ювілейного конкурсу, в основі якого будуть роботи-призери фестивалю. Оргкомітет доручив виконати таку відповідальну місію керівництву державного телеканалу Білорусі.
За словами Лариси Кошеварової, конкусрні дні не обмежились тільки переглядом творчих робіт та обміном досвіду. Говорили й про плани на майбутнє. Так, Національний університет цивільного захисту України та ГУ МНС України у Вінницькій області розпочинають свою роботу над спільним проектом про техногенні катастрофи та долі ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Протягом конкурсних днів також було проведено майстер-класи народного артиста України Григорія Кохана, кінорежисера заслуженого діяча мистецтв України Людмили Міхалевич та заслуженого артиста України Бориса Галкіна.
До речі, це вже другий пам’ятний знак «Георгиевская лента» конкурсу «Золотий Георгій» у творчому наробку Національного університету цивільного захисту України. Перший було отримано у 2006 році за телепроект «Родительское собрание. Человечество и катастрофы». Між тим, журналіст Лариса Кошеварова була співавтором сценарію телепрограми і однією із учасниць дискусійного клубу «Родительское собрание».

 

 

Вікторія Коленко, прес-служба Національного університету цивільного захисту МНС.

Новини Інтернет-сайту НУЦЗУ, 6.12.2010


на головну сторiнку проекта