на головну
укррусангл

Для вступників на заочну форму навчання

За державним замовленням.

1. Підрозділи роботи з персоналом ДСНС України в областях надсилають навчальні справи кандидатів на навчання до приймальної комісії не пізніше 19 серпня року. Навчальна справа формується відповідно до Порядку прийому (відбору) до вищих навчальних закладів цивільного захисту.
Обов’язково у справі повинен бути рапорт кандидата на навчання на ім’я начальника управління з дозволом на втуп до НУЦЗУ.
2. Відповідно до правил прийому до НУЦЗ України на навчання за освітньою програмою бакалавра на місця державного замовлення на заочну форму навчання приймаються наступні категорії вступників:
- особи рядового та молодшого начальницького складу служби цивільного захисту віком до 30 років з повною загальною середньою освітою;
- особи начальницького складу служби цивільного захисту віком до 30 років, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, і зараховані до кадрового резерву для призначення на вищі посади (для направлення на навчання), за умови вступу на споріднений напрям підготовки, що визначається відповідно до законодавства.
3. Справа розглядається приймальною комісією та приймається рішення про участь у конкурсі на зарахування.
4. За результатами розгляду справи надсилається виклик на реєстрацію та вступні випробування (за наявності права на їх складання).


За рахунок платних послуг.
1. Кандидат на навчання надає заяву та документи персонально.
2. До приймальної комісії слід надати такі документи:
- заяву;
- документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього (оригінал і копія);
- 6 фотокарток розміром 3х4;
- ідентифікаційний код (копія);
- паспорт (копія 1,2,11 сторінок);
- сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з балами не нижче 100 (оригінали і копії) із загальноосвітніх предметів.- документ, який підтверджує право на зарахування на пільгових умовах.


Приймальна комісія:
(057) 707-34-06
(093) 250-99-01 відділ заочного навчання
^ Наверх