на головну
укррусангл

Інформація для абітурієнтів із Донецької та Луганської областей

У зв’язку з прийнятим МОН України рішенням про перенесення термінів проведення зовнішнього оцінювання для абітурієнтів, які проживають на території Донецької та Луганської областей, на додаткову сесію, що відбудеться у першій половині липня 2014 року (дати проведення тестувань під час додаткової сесії будуть оголошені Українським центром оцінювання якості освіти додатково), повідомляємо, що це ніяким чином не впливає на процес оформлення справ та участь у конкурсному відборі до Національного університету цивільного захисту України у 2014 році.

Результати додаткової сесії абітурієнти отримуватимуть на своїх персональних сторінках офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти після завершення тестування з кожного предмета. Через порівняно невелику кількість учасників додаткової сесії, вони (результати) будуть відомі через 2-3 дні (для тестів, у яких відсутні письмові завдання), у тестах із письмовими завданнями – через 5-6 днів.

Таким чином, до початку вступних випробувань (з оцінки рівня фізичної підготовки та проходження остаточної медичної комісії для осіб, які виявили бажання навчатися за державним замовленням) у Національному університеті цивільного захисту України у 2014 році, які згідно Правил прийому до університету мають відбуватися з 21 по 31 липня 2014 року, всі абітурієнти будуть мати відомості про результати складання зовнішнього оцінювання.

Додатково інформуємо, що Українським центром оцінювання якості освіти для абітурієнтів із Донецької та Луганської областей, які виявлять бажання пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії на території інших областей України, із 21 травня 2014 року відкрита on-line перереєстрація на їхніх персональних сторінках. Детальну інформацію про зміни в порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна отримати за телефоном "гарячої лінії" УЦОЯО 044-503-37-93.

^ Наверх