на головну
укррусангл

Технології захисту навколишнього середовища (Техногенно-екологічна безпека)

Спеціальність «Технології захисту навколишнього середовища (Техногенно-екологічна безпека)», яка входить до галузі знань «Виробництво та технології» — це перспектива отримання універсальних знань, які можуть бути використані в більшості сфер діяльності, пов’язаною з промисловістю, охороною праці, екологічної та техногенної безпекою.

Спеціальність «Технології захисту навколишнього середовища» є однією з найперспективніших. Вона спрямована на підготовку фахівців, діяльність яких полягає у покращенні стану довкілля шляхом застосування інженерних принципів, які забезпечують чисту воду, повітря і землю. Ця спеціальність гармонійно пов’язує питання забезпечення екологічної безпеки та розвитку сучасних технологій із захисту довкілля, які містять взаємне застосування обладнання та процесів. Фахівці з цієї спеціальності є затребуваними у будь-якій галузі промисловості, а також в державній службі надзвичайних ситуацій України (ДСНС України) та екологічній інспекції. Їхня робота пов’язана з інспектуванням, моніторингом, контролем стану довкілля та розробкою технологій й систем для його захисту. В період навчання студенти мають можливість не тільки одержати теоретичні знання, а й набути практичного досвіду в цій галузі під час виїзних занять на підприємства м. Харкова.

Слід зазначити й можливість займатися науковими дослідами в цій галузі з провідними науковцями університету. Кращі студенти, які навчаються за цим напрямом, мають можливість стажуватись у країнах ЄС.

^ Наверх