на головну
укррусангл

Програми вступних випробувань у 2018 році

1. Програми вступних випробувань для осіб, що вступають на навчання для отримання ступеня бакалавра на базі повної середньої освіти

2. Програми вступних випробувань для осіб, що вступають на навчання для отримання ступеня бакалавра на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.
 
  • Програми вступних випробувань на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (молодший бакалавр, бакалавр, спеціаліст, магістр) для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 101 «Екологія».
  • Програми вступних випробувань на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (молодший бакалавр, бакалавр, спеціаліст, магістр) для здобуття ступеня бакалавра за спеціалізацією «Охорона праці» спеціальність 263 «Цивільна безпека».
  • Програми вступних випробувань на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (молодший бакалавр, бакалавр, спеціаліст, магістр) для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 261 «Пожежна безпека».
  • Програми вступних випробувань на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (молодший бакалавр, бакалавр, спеціаліст, магістр) для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 161 «Хімічна технологія та інженерія».
  • Програми вступних випробувань на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (молодший бакалавр, бакалавр, спеціаліст, магістр) для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю «Психологія».
  • Програма вступних випробувань на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (молодший бакалавр, бакалавр, спеціаліст, магістр) для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціалізацією «Цивільний захист» та «Телекомунікаційні системи в управлінні» спеціальність 263 «Цивільна безпека».
 
3. Програми вступних випробувань для осіб, що вступають на навчання для отримання ступеня магістра

Програми вступних випробувань на навчання на основі ступеня бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) для здобуття ступеня магістра за спеціальностями:

4. Программы вступительных экзаменов  для иностранных граждан.
 
5. Програми вступних випробувань на навчання для здобуття освітнього ступеню доктора філософії.
 
^ Наверх