Академія CISCO

Cisco Networking Academy of the National University of Civil Defence of Ukraine є авторизованим учбовим центром корпорації Cisco Systems завдяки тому, що:

• учбові матеріали розроблені та стандартизовані безпосередньо корпорацією Cisco Systems;
  • наші викладачі  пройшли підготовку в учбовому центрі CATC (Cisco Academy Training Centre) та отримали сертифікати інструкторів CCAI (Cisco Certified Academy Instructor);
  • сертифікати про закінчення Академії видаються безпосередньо корпорацією Cisco Systems.

Навчання в Cisco Networking Academy of the National University of Civil Defence of Ukraine має ряд істотних переваг:

Детальну інформацію про учбові курси академії можна отримати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за телефонами: (057) 707-34-79.

Учбові курси

IT Essentials 6.0

Networking Essentials

NDG Linux Essentials

NDG Introduction to Linux

Тривалість навчання

IT Essentials 6.0 складається з 70 годин

Networking Essentials складається з 70 годин

NDG Linux Essentials складається з 70 годин

NDG Introduction to Linux  складається з 140 годин.

Поточний контроль навчання

Проміжні (по кожному розділу) та фінальний іспит складаються беспосередньо на сайті Cisco Systems

Учбові матеріали

Слухачі отримують доступ до електронної копії матеріалів на сайті Cisco Systems