Кафедра організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт

Науково-педагогічний склад кафедри

Науково-педагогічний склад кафедри здійснює освітню діяльність з підготовки:
1. Здобувачів вищої освіти за наступними спеціальностями та спеціалізаціями:
1.1. за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальність - 263 «Цивільна безпека»:
  • спеціалізація - цивільний захист;
  • спеціалізація - телекомунікаційні системи в управлінні;
  • спеціалізація - інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт;
  • спеціалізація - охорона праці;
  • спеціалізація - експертиза охорони праці та професійних ризиків.

1.2. за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 10 «Природничі науки», спеціальність - 101 «Екологія»:

• спеціалізація - екологічна безпека.

1.3. за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальність - 053 «Психологія»:

• спеціалізація - екстремальна та кризова психологія;
  • спеціалізація - робота з персоналом.

1.4. за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальність - 263 «Цивільна безпека»:

• спеціалізація - цивільний захист;
  • спеціалізація - управління у сфері цивільного захисту.

2. Фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» з галузі знань 1702 «Цивільна безпека» за напрямом 6.170201 «Цивільний захист»

• професійне спрямування - експлуатація телекомунікаційних систем та мереж.

Кафедра є випускаючою:

• для фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» з галузі знань 1702 Цивільна безпека» за напрямом 6.170201 «Цивільний захист»;
  • для здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю – 263 «Цивільна безпека».