на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Тетяна Репіна отримала Диплом лауреата ІІ ступеня на XXI Відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі вокалістів «Золота нотка»
11 квітня 2012, 11:44

Тетяна Репіна отримала Диплом лауреата ІІ ступеня на XXI Відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі вокалістів «Золота нотка»

7-9 квітня у Дніпропетровську пройшов XXI Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів "Золота нотка". Учасниками пісенного форуму стали більше 500 вокалістів з Росії, Білорусії, Корейської НДР, Китайської НР, різних регіонів України. Серед них була представниця Національного університету цивільного захисту України керівник вокального ансамблю "Аніма" Тетяна Репіна. Конкурс визначав переможців у трьох номінаціях - "Народний вокал", "Естрадний вокал" та "Джаз", а також визначав вікові категорії: дебют на сцені І від 5 - до 8 років, ІІ - від 9 до11 років, ІІІ - від 12 до 14 років, IV - від 15 до 16 років, V - від 17 до 22 років, VI - від 23 до 29 років, VII - від 30 років і старше, VIII - змішана. До журі Міжнародного пісенного форуму увійшли заслужені працівники культури України, лауреати міжнародних конкурсів вокалістів, члени Всеукраїнського музичного союзу, очолив конкурсну комісію - заслужений діяч мистецтв України, старший викладач Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського, композитор Євген Досенко.
Важко довелось надзвичайно компетентному журі визначати кращих - але конкурс є конкурс. Так, харків'янка Тетяна Репіна отримала Диплом лауреата ІІ ступеня у номінації "Естрадний вокал". Бурхливими оплесками зустрічали присутні дві музикальні композиції, виконані вокалісткою, - "One night only" та "Баллада о солдатской матери". Вітаємо переможницю і бажаємо їй подальших успіхів на музичній ниві!


Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Тетяни Репіної та Ігоря КотоваМожливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх