17 березня 2017, 10:35

Представники НУЦЗ України взяли участь у засіданні секції Науково-технічної ради ДСНС України

16 березня 2017 року представники Національного університету цивільного захисту України взяли участь у засіданні секції з питань рятувальної справи та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Науково-технічної ради ДСНС України в режимі відеоконференції.
З доповіддю щодо стану виконання науково-дослідних робіт відповідно до Плану наукової і науково-технічної діяльності ДСНС України на 2017 рік виступили: заступник начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно рятувальних робіт Олександр Колєнов з теми «Провести дослідження та підготувати рекомендації щодо розподілу годин за видами службової підготовки особового складу органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України» та заступник начальника кафедри пожежно-рятувальної підготовки Роман Пономаренко з теми «Розроблення Довідника пожежного-рятувальника».
В обговоренні проблемних питань також взяли участь начальник кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Андрій Калиновський, начальник кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт Віталій Собина та професор кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Олександр Ларін.

Відділ організації науково-дослідної роботи