17 березня 2017, 10:40

Профорієнтаційна робота кафедри пожежної безпеки і техногенної безпеки об’єктів та технологій НУЦЗУ

16 березня доцент кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій підполковник служби цивільного Олександр Григоренко провів зустріч із учнями 10-х та 11-х класів Харківського навчально-виховного комплексу №112 та з учнями 10-го класу Харківської загальноосвітньої школи №102.
Під час зустрічі було роз’яснено правила вступу до НУЦЗУ, а також повідомлено про відкриття підготовчих курсів для вступу до навчального закладу. Учням було вручено презентаційні буклети.

Кафедра пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій, прес-служба НУЦЗУ