17 березня 2017, 12:03

Курсант НУЦЗУ стала призером ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічні науки»

15-16 березня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році з галузі «Педагогічні науки».
Учасниками заходу стали 17 студентів і курсантів із різних регіонів нашої держави. Національний університет цивільного захисту України представила курсант 4-го курсу факультету цивільного захисту Вікторія Макаренко. Темою її конкурсної наукової роботи є «Методика навчання учнів основної школи правилам пожежної безпеки», а науковим керівником – начальник кафедри наглядово-профілактичної діяльності Ольга Островерх.
Вікторія Макаренко отримала диплом ІІІ ступеня переможця II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки» та Грамоту Української асоціації імені Василя Сухомлинського, а її наставник Ольга Островерх - Подяку за вагомий внесок у підготовку студентки Макаренко Вікторії Сергіївни до Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки».
15 березня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Педагогічна підтримка обдарованої студентської молоді: традиції та інновації», де з доповіддю «Професійна освіта майбутніх фахівців служби цивільного захисту у ВНЗ ДСНС України» виступила Ольга Островерх та отримала сертифікат учасника семінару.
16 березня на базі того ж навчального закладу пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Перспективні напрями становлення та розвитку сучасної школи: погляди майбутніх педагогів», де курсант Макаренко отримала сертифікат учасника конференції.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова