17 березня 2017, 15:52

Виїзне заняття кафедри НУЦЗУ з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів»

17 березня було проведене виїзне практичне заняття з курсантами групи ПБ-14-432 з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з теми " Аналіз пожежної небезпеки виробництва". Заняття проводилося на АГЗС ТОВ фірма  «Таман», що розташована за адресою: вул. Пушкінська, 104 під керівництвом старшого викладача кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій Володимира Липового.
На занятті курсанти ознайомились з особливостями технологічного процесу на АГЗС, провели аналіз пожежної небезпеки підприємства та розглянули питання пожежної профілактики технологічних процесів, пов’язаних зі зберіганням світлих нафтопродуктів.