18 березня 2017, 13:04

Представники НУЦЗУ - гості прямого ефіру програми «Харків-онлайн» на обласному державному телебаченні (Відео)

28 лютого старший викладач кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України підполковник служби цивільного захисту Володимир Липовий та викладач цієї ж кафедри майор служби цивільного захисту Костянтин Афанасенко стали учасниками прямого ефіру програми «Харків-онлайн» на обласному державному телебаченні.
Ведучий програми Андрій Бурдов та представники університету обговорили питання щодо виникнення пожеж у житловому секторі, що є причиною загоряння побутових предметів, алгоритм дій пересічного громадянина при виникненні пожежі та задимлення, що таке тепловізор і його використання. Також учасники прямого ефіру з'ясували алгоритм дій при виникненні пожежі чи спрацюванні пожежної сигналізації у громадському місці.
Прямий ефір відбувся 16 березня о 12.45.

Пропонуємо відео ефіру

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ