20 березня 2017, 11:50

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації прибули слухачі

20 березня до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули слухачі з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації.
Курс підвищення кваліфікації проходитимуть з терміном навчання два тижні особи середнього  начальницького складу, які обіймають посади начальників (заступників начальників ) державних пожежно-рятувальних частин, державних пожежно-рятувальних підрозділів, заступників начальників пожежно-рятувальних груп...

Програма курсу підвищення кваліфікації Національного університету цивільного захисту України передбачає всебічне поглиблене вивчення спеціальних дисциплін, які стосуються порядку організації проведення аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації НС їх наслідків,  удосконалення знань, щодо нормативно-правової бази ДСНС України .

.

Сергій Іващенко, начальник курсу післядипломної освіти, пресс-служба НУЦЗУ.