20 березня 2017, 15:56

Курсант НУЦЗУ став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

16 березня 2017 року в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук із галузі «Військові науки». На цьому конкурсі курсант 4-го курсу факультету цивільного захисту Лупол Сергій Віталійович посів ІІІ місце з доповіддю з теми «Прогнозування наслідків та оцінка інженерної обстановки при руйнуванні будівель, споруд та комунікацій в результаті застосування сучасних звичайних засобів ураження».