на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » 9 молодих науковців НУЦЗУ вже стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
22 березня 2017, 15:59

9 молодих науковців НУЦЗУ вже стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У січні-березні проходить ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році.
Вже шостий рік поспіль активними учасниками заходу є курсанти і студенти Національного університету цивільного захисту України.
Як зазначив проректор з наукової роботи полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов, молоді науковці університету взяли участь у конкурсі за 32 спеціальностями. Станом на 20 березня вже 9 вихованців навчального закладу стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за 9 спеціальностями, які відбувалися в 9 навчальних закладах України.
Конкурс іще триватиме протягом трьох тижнів, тому побажаємо успіхів нашим молодим науковцям!Відділ організації науково-дослідної роботи


 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх